ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz

Gdzie sprawdzą się szafy wnękowe?Obecnie bezsprzecznie modny jest minimalizm, dlatego nawet osoby dysponujące sporym metrażem dbają o to, by nie zagracać dostępnej powierzchni. Zresztą mieszkanie w minimalistycznie urządzonym otoczeniu jest wygodne - sprzyja osiągnięciu wewnętrznej harmonii i sprawia, że użytkownicy przestrzeni nie potykają się o meble czy inne elementy wyposażenia. Zdecydowanie więc warto w ten sposób urządzić swoje mieszkanie, a jego świetnym elementem będzie między innymi szafa wnękowa. Takie rozwiązanie staje się obecnie coraz modniejsze, gdyż coraz więcej osób docenia jego walory.

Przede wszystkim do małych pomieszczeń

Nie da się ukryć, że wszelkiego rodzaju szafy wnękowe, czy to umieszczane w korytarzach, z myślą o przechowywaniu w nich okryć wierzchnich, czy w sypialniach, na odzież codzienną, rekomendowane są najczęściej do małych powierzchni. Z tego względu zazwyczaj spotkać je można w mieszkaniach w blokach czy też w domach jednorodzinnych, w których także liczy się oszczędność miejsca. Firma Żar-Kar, mająca wielkie doświadczenie w wykonywaniu takich mebli na wymiar, poleca przy tym drzwi przesuwne w przypadku, gdy miejsca jest szczególnie mało lub chce się je zaoszczędzić. Takie rozwiązanie jest też cenione ze względu na jego wygodę i nowoczesność. Firma zapewnia, że jej systemy będą działać niezawodnie długi czas. Jeśli jednak ktoś chce postawić na klasyczne drzwi, także nie ma ku temu przeszkód.

Rozsądne zagospodarowanie przestrzeni

Urządzenie szafy wnękowej to także bardzo dobre rozwiązanie w przypadku pomieszczeń mało ustawnych czy mających gotowe wnęki, które są spotykane na przykład w mieszkaniach w kamienicach. Czasami nie wiadomo, co zrobić z takimi zakamarkami. Dzięki temu, że firma wykonuje tego rodzaju meble na wymiar, może zabudować w taki sposób każdą dostępną przestrzeń. Zyskuje się dzięki temu miejsce do przechowywania garderoby, które w dodatku prezentuje się bardzo efektownie. Jest to jeden z lepszych, rozsądniejszych sposobów zagospodarowania przestrzeni, nie tylko na małych powierzchniach.

Zamiast garderoby

Wiele osób, zwłaszcza pań, marzy o tym, by posiadać w domu czy mieszkaniu garderobę z prawdziwego zdarzenia, rzadko jednak można pozwolić sobie na poświęcenie na ten cel całego pomieszczenia. Szafa wnękowa świetnie zastępuje takie pomieszczenie, pozwalając na przechowywanie rzeczy w idealnym porządku.
Autor: Marta Wysocka
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.zar-kar.com.pl/
Dodano: 2022-04-01
Telefon: 22 811 11 27
Miejscowość: Warszawa
Adres: Siedzibna 39
Kod pocztowy: 00-001
Źródła: https://www.zar-kar.com.pl/szafy-wnekoweZlokalizowane Niedaleko