Ying Han Technology Sp. z o.o.

Giętarka do profili - charakterystykaKlienci działający między innymi w branżach meblarskich czy motoryzacyjnych mogą zaopatrzyć swój park maszynowy w specjalistyczne urządzenie, jakim jest giętarka do profili i rur metalowych. Formowanie i kształtowanie stali to główne zadanie tego typu maszyn.

W asortymencie zaprezentowanym na stronie internetowej ylm.pl znajdują się giętarki trzpieniowe i beztrzpieniowe, a także modele elektryczne i hydrauliczne. Giętarki elektryczne wyposażone są w moduły sterujące w technologii CNC. Są to maszyny funkcjonalne i charakteryzujące się dużą energooszczędnością. Wśród elektrycznych giętarek dostępne są urządzenia z możliwością pracy jednostronnej, dwustronnej, a także z użyciem głowicy obrotowej. Maszyny hydrauliczne z systemem sterowania NC z kolei przystosowane są do obróbki rur o średnicy od 4 do 220 mm. Tego typu urządzenia charakteryzują się tym, że podanie i obrót wykonywane są ręcznie, natomiast gięcie - automatycznie.

Oferta uzupełniona jest o maszyny dwugłowicowe, pozwalające na zaginanie dwóch zadanych kątów, które mogą się od siebie różnić. Dzięki dostępności wielu modeli o różnorodnych parametrach zainteresowane osoby mogą dopasować maszynę do konkretnych potrzeb i zadań.

Oferowane giętarki to urządzenia najwyższej klasy. Wyprodukowane są za zachowaniem norm kontroli i dbałością o każdy szczegół.

Maszyny charakteryzują się stabilną, ciężką konstrukcją, a także prostą obsługą. Precyzyjna obróbka tworzywa możliwa jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, do których można zaliczyć zaawansowane programowanie procesu oraz wizualizację 3D. Technologie te pozwalają także poprawić wydajność produkcji i skrócić czas obrabiania pojedynczego elementu.

Klienci wybierający maszyny takie jak giętarki mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo fachowców. Co więcej, producent gitarek zapewnia także serwis gwarancyjny i techniczny, a także opiekę pogwarancyjną nad maszyną. 

Firma może do każdej maszyny wprowadzić zmiany i zmodyfikować ją, aby w pełni odpowiadała potrzebom danej branży.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.ylm.pl
Dodano: 2023-09-21
Telefon: 22 722 05 09
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850
Źródła: https://www.ylm.pl/gietarki-do-rur-i-profili/Zlokalizowane Niedaleko