WUG MB Sp. z o.o.

Producent elementów grzejnych z wysokiej jakości materiałówInstalacje stosowane do zapewnienia ogrzewania lub ciepłej wody w gospodarstwie muszą składać się z elementów, które charakteryzują się wysoką skutecznością oraz dostosowaniem do określonego wykorzystania. Firma opisana pod adresem wugmb.com ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji elementów do systemów grzewczych. W ofercie posiada  grzałki ze stali nierdzewnej, a także modele z termostatem. Do wyboru są również standardowe grzałki RT i RF. Wyposażenie jest dostępne w standardowych wersjach, a także z możliwością wyprodukowania na zamówienie.

O wysokiej jakości wyrobów oferowanych przez tego producenta elementów grzejnych świadczą otrzymane certifikaty i normy. Wśród nich znajduje się między innymi norma zarządzania jakością ISO 9001: 2015, a także certyfikat potwierdzający zgodność produktów z normą elektryczną  IEC 60335-1. Renomę producenta udowadnia jego częsty udział w wydarzeniach branżowych organizowanych na skalę międzynarodową. Firma sprzedaje swoje produkty do przedsiębiorstw działających na rynkach europejskich, amerykańskich oraz afrykańskich. Klienci mają dużą elastyczność w określeniu skali zamówienia, jako że mogą zdecydować się na wykonanie niewielkich, specjalnych serii. Daje im to możliwość przekonania się co do opłacalności zlecenia  produkcji na większą skalę. Grzałki powstają z materiałów, których właściwości fizyczne zostały uprzednio dokładnie skontrolowane, takich jak stal nierdzewna oraz miedź.

Firma realizuje zlecenia na części mające zastosowanie w instalacjach domowych i przemysłowych. Specjalizuje się między innymi W elementach do elektrowni wiatrowych. W asortymencie znajdują się modele wyposażone w specjalny system, który zapobiega zamarzaniu wody. Dzięki temu może być ona transportowana w dowolnym momencie.

Warto udać się na stronę internetową przedsiębiorstwa, aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi oferty. W razie wątpliwości wystarczy skontaktować się z jego przedstawicielami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wyposażenia.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://wugmb.com/
Dodano: 2022-05-07
Telefon: 61 285 64 00
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Adres: Karola Libelta 2
Kod pocztowy: 63-000
Źródła: https://wugmb.com/o-firmieZlokalizowane Niedaleko