Używane Kompresory

Używane kompresory powietrza w idealnym stanie dla warsztatów i przedsiębiorstwJedną z najbardziej rozpowszechnionych technik wykorzystywaną w napędach maszyn, urządzeń, a nawet całych linii technologicznych jest pneumatyka. Nośnikiem energii i czynnikiem roboczym jest zaś sprężone powietrze. Aby je uzyskać, potrzebne są urządzenia zwane sprężarkami i kompresorami. Pozwalają one stworzy ciśnienie o różnych, często potężnych wartościach, wyrażane w barach.

O wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo oferujące klientom wysokiej jakości używany sprzęt do sprężania powietrza, wśród którego można znaleźć urządzenia sprawdzające się:

  • w przydomowych warsztatach,
  • w warsztatach samochodowych,
  • w warsztatach usługowych różnych branż,
  • na stacjach benzynowych,
  • w firmach produkcyjnych.

Są to używane kompresory powietrza, które przeszły gruntowny przegląd, zanim zostały ponownie wystawione na sprzedaż. Decydując się na ich zakup, można sporo zaoszczędzić, ponieważ nowy sprzęt tego typu jest dość drogi. Natomiast urządzenia oferowane przez to przedsiębiorstwo mają sprawne wszystkie podzespoły. Niektóre z ich części są zupełnie nowe. Sprzęt ten jest wytrzymały i niezawodny w działaniu, o uniwersalnym zastosowaniu.

Oferta firmy z linku uzywane-kompresory.pl jest kompleksowa, ponieważ jej specjaliści zajmują się także obsługą tych urządzeń. Są oni w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego klienta, mając na uwadze jego potrzeby. W asortymencie można np. znaleźć kompresory śrubowe różnych marek:

  • w doskonałym stanie technicznym,
  • całkowicie sprawne,
  • kompletne,
  • gotowe do podjęcia pracy.

Wybierając urządzenie dla siebie, warto zwrócić uwagę na ciśnienie, jakie jest ono w stanie wygenerować, moc silnika, a także wydajność mierzoną w litrach na minutę.

Asortyment obejmuje kompresory łopatkowe i tłokowe, jak również niezbędny element wyposażenia każdego z z tych urządzeń, czyli butle, które pozwolą obniżyć aktywność urządzenia i schłodzić podzespoły, aby uniknąć awarii czy przegrzania. Butle zabezpieczają urządzenie i zapobiegają niekorzystnym procesom, zachodzącym podczas jego ciągłej pracy.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://uzywane-kompresory.pl
Dodano: 2022-03-12
Telefon: 883 252 909
Miejscowość: Dębica
Adres: Drogowców 7
Kod pocztowy: 39-200
Źródła: https://uzywane-kompresory.pl/Zlokalizowane Niedaleko