URBANFARM POLSKA SP. Z O.O.

Gdzie zamówić personalizowany automat do odpajania cieląt?Rolnictwo to branża, która coraz częściej generuje zapotrzebowanie na najnowsze technologie. Dużym zainteresowaniem wśród hodowców cieszą się rozwiązania ułatwiające i przyspieszające codzienną pracę, a jednocześnie poprawiające jej efektywność. Jedną z dostępnych obecnie w sprzedaży maszyn jest automat do odpajania cieląt. To produkt, jaki przygotowali dla swoich klientów pracownicy firmy URBANFARM POLSKA Sp. z o.o. 

Wspomniany dostawca działa od lat na polskim rynku, proponując odbiorcom sprawdzone, spełniające ich oczekiwania oraz personalizowane sprzęty i wyposażenie, znajdujące zastosowanie zarówno w dużych, jak i niewielkich gospodarstwach hodowlanych. Zapewnia doradztwo i pomoc w instalacji wybranego modelu pojników. Pracownicy odpowiedzialni za montaż przeprowadzają też instruktaż stanowiskowy, dzięki czemu właściciel gospodarstwa oraz jego kadra są zaznajomieni z wszystkimi możliwymi funkcjami urządzenia, co znacznie ułatwia proces nauki obsługi automatu.

Dostępne systemy pojące dla cielaków można zamontować w cielętniku lub też wykorzystać do mobilnego odpajania młodych sztuk, przebywających z matkami na pastwisku. Sprzęt jest wydajny, pracuje bezobsługowo (z wyjątkiem zaprogramowania i podpięcia źródła pokarmu, które należy przeprowadzić ręcznie). Realizator zadbał, by zmiana ilości dozowanej paszy nie stanowiła problemu. Zwiększenie lub zmniejszenie porcji wydzielanego pokarmu odbywa się z poziomu panelu kontrolnego, który monitoruje cały proces oraz odpowiada za archiwizowanie danych. 

Szczegóły oferty wraz z wizualizacją pracy maszyn przedstawiono online. Kadra dostawcy zaprasza do kontaktu właścicieli gospodarstw z całej Polski. Poleca się także osobom planującym zmianę profilu działalności z typowo rolnej na rolno-hodowlaną, poszukującym w tym zakresie odpowiedniego wsparcia technologicznego. Pracownicy zapewniają, że dostarczą zamówienie terminowo, bez względu na ilość zakupionych sztuk. Proponują też skorzystanie z usług serwisowych, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://urbanfarm.com.pl
Dodano: 2022-11-18
Telefon: 692 542 290
Miejscowość: Sypniewo
Adres: 29 Stycznia 2
Kod pocztowy: 89-422
Źródła: http://urbanfarm.com.pl/automat-do-pojenia-cielatZlokalizowane Niedaleko