Uni-logistics Sp. z o.o.

Jakiej firmie można zlecić transport kolejowy z Chin?W ostatnich latach Polska otworzyła się na świat, jeśli chodzi o eksport i import różnych towarów. Dlatego wiele przedsiębiorstw poszukuje doświadczonego i zaufanego operatora logistycznego. Wszechstronne usługi świadczy przedsiębiorstwo ze strony unilog.eu, działające na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się ono w przewozach całokontenerowych FCL, jak również drobnicowych LCL. Jest to firma należąca do wielu organizacji zrzeszających firmy logistyczne współpracujące między sobą, aby zapewnić klientom kompleksowe rozwiązania i bezpieczeństwo łańcucha dostaw.

Firma ta organizuje między innymi transport ładunków ponadnormatywnych i towarów wrażliwych. Świadczy usługi w zakresie spedycji:

  • morskiej,
  • lotniczej,
  • lądowej.

Do ostatniej kategorii należy transport drogowy oraz transport kolejowy z Chin i do Chin Nowym Jedwabnym Szlakiem.

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na współpracę właśnie z tym krajem, który rozwija się bardzo dynamicznie, sprzedając i kupując rozmaite towary. Przedsiębiorstwo to jest niezwykle elastyczne. Do każdego zleceniodawcy podchodzi indywidualnie, dopasowując się do jego oczekiwań. Ma ono status przedsiębiorcy AEO, dlatego może wspierać zleceniodawców także usługami własnej agencji celnej. Praktycznie nie ma takiego ładunku, którego transportu nie byliby w stanie zorganizować krajowi i zagraniczni spedytorzy zatrudnieni w tej firmie.

Transport kolejowy ma wiele zalet, wśród których wymienić należy:

  • uniwersalność,
  • regularność połączeń,
  • możliwość dopasowania taboru do określonych ładunków,
  • niewielkie ryzyko wypadków,
  • niska szkodliwość dla środowiska.

Warto dodać, że ten sposób przewozu towarów jest idealny dla ładunków masowych. Koleją można przewozić ładunki sypkie, wrażliwe, tj. wymagające np. określonej temperatury, a także ponadnormatywne, w tym maszyny, całe linie technologiczne czy sprzęt wojskowy. Dzięki budowie Nowego Jedwabnego Szlaku, promowana jest wymiana handlowa pomiędzy Unią Europejską a Azją, z której korzysta też spora liczba polskich przedsiębiorców.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://unilog.eu
Dodano: 2022-02-25
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339
Źródła: https://unilog.eu/usluga/spedycja-kolejowa/Zlokalizowane Niedaleko