Ubezpieczenia Paulina Wilczak

Ubezpieczenia samochodowe - gdzie w Lublinie?Ubezpieczenie komunikacyjne jest obowiązkowe dla każdego posiadacza samochodu czy też innego pojazdu. Okazuje się jednak, że dostępne oferty polis OC różnią się od siebie zarówno zakresem ochrony, jak również samą wysokością składki. Klienci mogą zapłacić z góry za cały rok lub też wybrać płatności w kwartalnych czy miesięcznych ratach. Poza podstawowym ubezpieczeniem właściciel auta może zdecydować się na dodatkowe opcje, takie jak m.in.:

  • ubezpieczenie AC,
  • NNW,
  • Assistance,
  • ochrona szyb i opon.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem pwubezpieczenia.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat polis komunikacyjnych. Przeszkolony agent z Lublina zaproponuje optymalne ubezpieczenia samochodowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz rodzaju posiadanego pojazdu. Lubelska agencja współpracuje ze znanymi TU, takimi jak m.in. AXA, Compensa, Ergo Hestia i Link4. Obsługiwani klienci mogą również liczyć na dodatkowe zniżki, w ramach stałej współpracy czy też ze względu na lata bezszkodowej jazdy.

Niektórym osobom zależy jedynie na wykupieniu taniego podstawowego ubezpieczenia komunikacyjnego, a inni z kolei chcą, aby ich samochód był w pełni zabezpieczony na wypadek uszkodzenia czy kradzieży. Ponadto w ramach wykupionego pakietu AC i Assistance na wypadek stłuczki czy awarii właściciel pojazdu może liczyć na szybką pomoc specjalistów oraz dowóz auta zastępczego. Jest to wygodna i opłacalna opcja w szczególności dla osób, które często podróżują. Na dodatkową ochronę powinni zdecydować się także właściciele niegarażowanych aut pozostawianych na osiedlowych parkingach, gdzie niestety dosyć często dochodzi do różnych incydentów i uszkodzeń karoserii, szyb czy opon.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://pwubezpieczenia.pl
Dodano: 2022-02-01
Telefon: 535 755 503
Miejscowość: Lublin
Adres: Okrzei 2
Kod pocztowy: 20-128
Źródła: https://pwubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-samochodu/Zlokalizowane Niedaleko