TreeDental

http://treedental.pl/ • Gniezno - ImplantyW życiu zdarzają się różne wypadki. Na skutek potknięcia, bójki lub innych, często losowych zdarzeń, pojawiają się ubytki w uzębieniu. Brak zęba nie tylko mocno działa na psychikę człowieka (traktuje się to bowiem jako niedoskonałość, którą zwykle każdy stara się skryć), ale też ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania tych narządów. Jeden ubytek bowiem wpływa na kondycję tych zębów, między którymi powstała luka. Są one bardziej obciążone, przez co łatwiej je uszkodzić. Dodatkowo zmienia się też sposób żucia na bardziej jednostronny.

Dlatego też, wbrew obiegowej opinii, implantologia w stomatologii ma dużo szerszy wymiar, niż tylko estetyczny. Wstawienie implantu skutecznie chroni pozostałe zęby przed szybszym zużywaniem czy potencjalnymi uszkodzeniami, a także pomaga utrzymać prawidłowe przeżuwanie pokarmu. Samo uzupełnienie uzębienia ma też niebagatelne znaczenie dla samooceny – pomaga ją podnieść, a często też zupełnie wpływa na osobowość człowieka, czyniąc go dużo śmielszym.

Wstawienie więc implantu ma szereg różnych zalet. Należy jednak pamiętać, że jest to szeroko zakrojone leczenie, które może trwać nawet kilka miesięcy, co jest często uzależnione od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Dlatego też ważny jest dobór odpowiedniego lekarza stomatologa. W Gnieźnie implanty można wstawić na przykład w gabinecie TreeDental.  Pracujący tam specjaliści to wykwalifikowani dentyści, specjalizujący się m.in. w implantologii. Dzięki temu mogą podjąć skuteczne leczenie ubytków w uzębieniu.

Na wyposażeniu omawianego gabinetu znajdują się profesjonalne narzędzia, mające wpływ na ostateczny wynik zabiegu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, w połączeniu z doświadczeniem, jakie zebrali przez okres działalności, może utwierdzać w fakcie, że pacjent znalazł się pod skrzydłami skutecznie działającego zespołu.

Warto pamiętać, że cały zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Pacjent więc nie musi obawiać się o to, że w trakcie leczenia będzie przeżywał ból i cierpienia. Zamiast tego, już po wszystkim, będzie mógł cieszyć się pięknym, odnowionym uśmiechem.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://treedental.pl/
Dodano: 2019-04-24
Telefon: 570 555 966
Miejscowość: Gniezno
Adres: Józefa Bilskiego 2
Kod pocztowy: 62-200
Źródła: http://treedental.pl/2017-07-12-13-34-08/implanty-zebow


Zlokalizowane Niedaleko