Tasmuj.pl

Wieszak na papier toaletowy - Tasmuj.plNa stronie tasmuj.pl działa sklep internetowy, którego asortyment może zainteresować osoby planujące remont łazienki lub będące w trakcie aranżowania tego pomieszczenia. Oferta obejmuje wysokiej jakości akcesoria, w tym wieszak na papier toaletowy. Na uwagę zasługuje sposób montażu tego produktu. Aby przymocować go do ściany, nie trzeba sięgać po wiertarkę, młotek, śrubokręt, wkręty i kołki rozporowe. To dobra wiadomość dla osób, które nie dysponują narzędziami warsztatowymi.

Do montażu uchwytu wystarczą jedynie elementy dodatkowe dołączone do zakupionego produktu, a zatem adapter samoprzylepny i wodoodporna masa klejowa. Uzyskanie trwałego oraz wytrzymałego łączenie z podłożem możliwe jest dzięki nowoczesnej i opatentowanej technologii tesa® Power.Kit. Klej schnie 12 godzin. Po tym czasie można korzystać z przymocowanego do ściany wieszaka.

Dzięki wspomnianej technologii możliwe jest przytwierdzenie akcesoriów dostępnych w ofercie sklepu do różnego rodzaju powierzchni, w tym do:

  • szkła,
  • betonu,
  • drewna,
  • metalu,
  • tworzywa sztucznego.

Łazienkowy uchwyt na papier toaletowy zaprezentowany na powyższej stronie wyposażono w praktyczną półeczkę na telefon komórkowy. Można też, w zależności od potrzeb, odkładać na nią inne małe przedmioty. Wieszak z chromowanego na wysoki połysk metalu będzie się niezwykle efektownie prezentował w każdej łazience.

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zakup akcesoriów montowanych do ściany przy pomocy kleju. Ta technologia z pewnością przypadnie do gustu tym osobom, które nie chcą (lub nie mogą, gdyż mieszkają w wynajmowanym lokalu) wiercić dziur w kafelkach. W tym miejscu należy zaznaczyć, że próba przytwierdzenia uchwytu, czy półki do powierzchni może skończyć się uszkodzeniem płytki i koniecznością jej wymiany.

Czy możliwe jest zdjęcie uprzednio zawieszonych na ścianie akcesoriów? Oczywiście! Demontaż jest bardzo prosty. Powierzchnia, na której wcześniej wisiał przedmiot, będzie czysta tzn. pozbawiona nieestetycznie prezentujących się resztek kleju.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.tasmuj.pl/
Dodano: 2020-11-26
Telefon: +48 690 611 553
Miejscowość: Poznań
Adres: Kościelna 30
Kod pocztowy: 60-538
Źródła: https://www.tasmuj.pl/akcesoria-lazienkowe/uchwyty-na-papier-toaletowyZlokalizowane Niedaleko