TAPICER 'KA Olga Hulbój

Meble tapicerowane ZabrzeKlasyczne meble produkowane wiele lat temu z pewnością mają swój unikalny charakter i dla wielu osób są wręcz nieodłącznym elementem wystroju wnętrz. Zachowane w bardzo dobrym stanie, mogą wspaniale wyglądać również we wnętrzach nowoczesnych, ale aby tak właśnie było, należy przede wszystkim profesjonalnie zadbać o ten ich doskonały wygląd. Dzięki szerokiej gamie usług firmy TAPICER 'KA, będzie to nie tylko proste, ale i stosunkowo tanie.

Firma przede wszystkim odnawia stare meble tapicerowane, świadcząc swoje usługi w Zabrzu. Realizowanych jest tam również wiele innych prac, do których zalicza się przede wszystkim:

  • wykonywanie od zera poduch meblowych, węzgłowi, skrzyń czy wszelkiego rodzaju pokrowców;
  • profesjonalne czyszczenie oraz naprawianie uszkodzonej tapicerki;
  • wymiana zużytych elementów, między innymi sprężyn w łóżkach.

Profesjonalna firma powstała z pasji do tego zawodu, która posiada do tego doświadczenie, może podjąć się realizacji najtrudniejszych nawet zadań. Wysoka precyzja, skrupulatne podejście do pracy oraz świetnie wyposażony warsztat sprawiają także, że efekty realizacji powierzonych zadań zawsze spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Warto już teraz zajrzeć na stronę internetową firmy pod adresem tapicer-ka.pl i dokładnie zapoznać się ze szczegółami tej oferty.

Obijanie wysokiej jakości materiałem od nowa, naprawianie obicia czy kompleksowe wymienianie różnych elementów mebli tapicerowanych, przez profesjonalną firmę z Zabrza to zawsze gwarancja najwyższej jakości. Odnowione lub odświeżone meble wspaniale się prezentują, a do tego cechują się doskonałą wytrzymałością, ciesząc wzrok swym doskonałym wyglądem przez długie lata. Naturalnie profesjonalnie odrestaurowane odzyskują także swoją dawną funkcjonalność. Nic przecież tak nie odpręża, jak leniwy wieczór spędzany na starym, niesamowicie miękkim fotelu z zupełnie nowym, jeszcze pachnącym świeżością obiciem. Usługi są przy tym naprawdę tanie i zawsze dopasowywane do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://tapicer-ka.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48 530 375 165
Miejscowość: Ruda Śląska
Adres: Heleny Modrzejewskiej 3
Kod pocztowy: 41-703
Źródła:Zlokalizowane Niedaleko