Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE

Nauka języka portugalskiego | Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGREOprócz języków germańskich, jak angielski czy niemiecki, dużą popularnością cieszą się obecnie na świecie języki romańskie. Wśród nich najczęściej używanymi są: hiszpański, francuski i portugalski. Ten ostatni jest językiem urzędowym w Portugalii oraz byłych koloniach portugalskich, takich jak: Brazylia, Mozambik, Angola oraz Republika Zielonego Przylądka. Portugalski posiada dwa oficjalne warianty, europejski i brazylijski, różniące się głównie wymową. Pierwszy z nich obowiązuje w Portugalii oraz portugalskojęzycznych krajach afrykańskich, natomiast drugi - tylko w  Brazylii.

Powodów, dla których warto rozpocząć swoją przygodę z portugalskim, może być dużo. Może to być np. chęć wyjazdu do Portugalii, Brazylii czy też innego kraju, w którym portugalski jest używany, może to być również podniesienie swoich kwalifikacji na rynku pracy. Inni z kolei decydują się na naukę portugalskiego ze względu na fascynację kulturą i obyczajowością Portugalczyków lub Brazylijczyków. 

Bez względu na to, jakie są powody rozpoczęcia swojej nauki portugalskiego, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego lektora. Doświadczonych i kompetentnych nauczycieli tego języka można znaleźć np. w poznańskiej szkole Porto Alegre, która specjalizuje się w nauczaniu języków iberyjskich. Oferowana przez tę placówkę nauka języka portugalskiego jest prowadzona sprawnie i skutecznie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Pracujący tam wykładowcy przekazują swoją wiedzę w sposób rzetelny i ciekawy, stawiając przede wszystkim na poprawną komunikację w codziennych sytuacjach.

Podczas nauki portugalskiego nie można zapomnieć o odniesieniach do kultury, tradycji i obyczajowości krajów portugalskojęzycznych. W trakcie zajęć można dowiedzieć się więcej np. na temat portugalskich pieśni fado, utworów literackich José Saramago czy też karnawału w Brazylii. W ten sposób poznańska szkoła językowa jest również w pewnym sensie centrum kultury.

Polecana placówka oprócz nauki portugalskiego oferuje efektywne kursy hiszpańskiego dla wszystkich zainteresowanych. W ofercie jej usług znajduje się ponadto nauka polskiego dla obcokrajowców.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.portoalegre.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 512837797
Miejscowość: Poznań
Adres: Dąbrowskiego 23
Kod pocztowy: 60-840
Źródła:Zlokalizowane Niedaleko