Szamanka Agata

Wróżka w Warszawie – dlaczego warto skorzystać z jej usług?Z usług wróżek można korzystać w wielu różnych celach. Niektórzy chcą w ten sposób poznać swoją przyszłość, inni z kolei pragną wpłynąć na swoje otoczenie lub uwolnić się od negatywnych emocji. Na stronie internetowej szamankaagata.pl można zapoznać się z usługami wróżki w Warszawie, która zajmuje się również szamanizmem oraz hipnozą. Jedną z proponowanych przez nią metod, dzięki którym można zmienić dotychczasowe postrzeganie świata, jest stosowanie afirmacji.

Afirmacje to pozytywne stwierdzenia, które wypowiada się na temat samego siebie. Mogą być wykorzystane do poprawy zdrowia psychicznego, relacji, kariery i sytuacji finansowej. Pomagają zmieniać sposób, w jaki myśli się o świecie. Poprzez powtarzanie pozytywnych myśli przez dłuższy czas, zaczyna się w nie naprawdę wierzyć.  Oto dwie główne wskazówki dotyczące stosowania afirmacji:

  • Powinny być one w pełni osobiste. Zawsze należy tworzyć swoje afirmacje, które odzwierciedlają własne doświadczenia i uczucia.

  • Muszą być regularnie powtarzane. Im częściej wypowiada się je na głos, tym większe prawdopodobieństwo, że nowe idee zagoszczą w umyśle na stałe.

Poza tym wróżka zajmuje się między innymi układaniem tarota, czyli odczytywaniem przyszłości z kart, a także stawianiem wielu innych talii, dzięki czemu może przedstawić klientowi rozwiązania jego problemów z różnych perspektyw energetycznych. Podejmuje się również przeprowadzania rozmaitych rytuałów z zakresu programowania podświadomości. Pracuje z energią przodków, aby uzdrowić krzywdy w danej linii rodu, a tym samym ograniczyć wpływ poprzednich pokoleń na teraźniejszość. Wróżka odblokowuje potencjał tkwiący w człowieku poprzez rozmaite techniki, w tym rytuał ognia, wody, powietrza oraz ziemi. Naucza medytacji szamańskiej, a także podpowiada, w jaki sposób podążać za swoją intuicją. Jest ekspertką w swojej branży, a także autorką kilku książek z dziedziny rozwoju duchowego oraz medytacji. Prowadzi swój własny gabinet na Saskiej Kępie. Można się z nią skontaktować również telefonicznie.

Wszystkie szczegóły na temat oferowanych usług zostały przedstawione na stronie internetowej. Znajdują się tam informacje między innymi na temat cennika oraz praktyk proponowanych w celu zaprogramowania swojej podświadomości. Istnieje możliwość skontaktowania się z wróżką w języku angielskim.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://szamankaagata.pl
Dodano: 2023-02-01
Telefon: 888911416
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -
Źródła: https://szamankaagata.pl


Zlokalizowane Niedaleko