Lazienka360.pl

Panel prysznicowy – jak wybrać?Z reguły na łazienkę jest przeznaczone niewielkie, nieustawne pomieszczenie, dlatego też właściciele poświęcają wiele czasu na znalezienie wanny, prysznica czy umywalki w odpowiednim kształcie. Skupienie się na armaturze sprawia, że kupujący często zapominają o innych akcesoriach, takich jak panel prysznicowy. Dobrze dobrana słuchawka zapewnia komfort podczas kąpieli. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów?

Na samym początku warto zaznaczyć, że panel oraz kolumna to dwie różne rzeczy. Pierwszy rodzaj ma wbudowaną deszczownicę i kilka dysz do hydromasażu, które wypuszcza wodę poziomo, dzięki temu można stworzyć domowe SPA. Sprzęt nadaje się wyłącznie do większych, zabudowanych pryszniców oraz wanien z dodatkową ścianką, która zapobiegnie wylewaniu się wody na zewnątrz. Drugi wariant jest przeznaczony do małych pryszniców i zwykłych wanien.

Jedną z najważniejszych kwestii w przypadku chęci instalacji hydromasażu jest moc instalacji wodnej. Aby dysze pracowały dobrze i wydajnie system potrzebuje odpowiedniego ciśnienia wody, dlatego przed zakupem należy dokładnie sprawdzić wszystkie parametry. Następnie trzeba zastanowić się nad sposobem montażu. Niektóre panele można montować na środku, inne w rogu ściany. Drugie rozwiązanie pozwala na większą oszczędność miejsca, więc przypadnie do gustu osobom, które nie mogą sobie pozwolić na dużą kabinę. Natomiast w przypadku posiadania bardzo dużej przestrzeni można wybrać trzecie rozwiązanie, którym jest kabina wolnostojąca z panelem podłączanym od dołu.

Kolejnym istotnym aspektem jest dobór odpowiedniej liczby dysz. Każdy, kto spędza wiele godzin w pozycji siedzącej, za biurkiem, powinien zainwestować w model, który posiada więcej dysz na wysokości lędźwi. Poza tym należy zwrócić uwagę na design produktu. Nie chodzi jedynie o to, aby pasował do aranżacji łazienki, ale i o łatwość w czyszczeniu. Nie warto kupować produktów o fantazyjnych kształtach czy wielu detalach, ponieważ usunięcie kamienia i zacieków z mydła będzie bardzo trudne.

Doskonałej jakości akcesoria łazienkowe można znaleźć na stronie internetowej lazienka360.pl. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera wyłącznie artykuły pochodzące od sprawdzonych dostawców. Wszystkie sprzedawane produkty są objęte gwarancją producenta. Sklep szybko realizuje zamówienia.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://lazienka360.pl
Dodano: 2022-12-05
Telefon: 663 127 256
Miejscowość: Mierzyn
Adres: Mierzyn 42
Kod pocztowy: 64-400
Źródła: https://lazienka360.pl/pl/c/Panele-prysznicowe/108Zlokalizowane Niedaleko