Spedigroup Sp. z o.o.

Konkurencyjna oferta konfekcjonowania produktówZamiast inwestować w maszyny do pakowania, foliowania czy metkowania towarów i zatrudniać dodatkowy zespół pracowników, wiele przedsiębiorstw poszukuje rzetelnych partnerów, którzy oferują tego typu usługi. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, także i dlatego, że firmy te mają wieloletnie doświadczenie i doskonale radzą sobie z powierzonymi im zadaniami.

Usługi konfekcjonowania produktów oferuje przedsiębiorstwo ze strony spedigroup.pl. Działa ono na zasadzie outsourcingu, przygotowując towary do sprzedaży i wysyłki. Obsługuje różne podmioty, między innymi hurtownie, firmy produkcyjne i handlowe, importerów, eksporterów, a także coraz liczniejsze sklepy internetowe. Obecnie producenci, czy sprzedawcy nie muszą sami zajmować się pakowaniem czy przygotowywaniem na przykład zestawów promocyjnych, ponieważ profesjonalne zespoły pracowników centrów logistycznych doskonale sobie z tym radzą, robiąc to terminowo i w konkurencyjnych cenach.

Firma dysponuje nie tylko odpowiednimi magazynami, ale i wyposażeniem pozwalającym na wykonanie tego typu zadań z niezwykłą starannością. Dzięki temu przygotowane do sprzedaży artykuły będą się doskonale prezentować na półce, co ma ogromne znaczenie dla klienta stającego przed wyborem. Stara się ona, aby towar był tak zapakowany, by przyciągnąć uwagę kupującego. Przyjmuje każdą ilość towaru do konfekcjonowania i przygotowania do sprzedaży, a jej specjaliści potrafią perfekcyjnie dobrać opakowania, pasujące do branży i rodzaju produktu.

Przedsiębiorstwo to działa niezwykle elastycznie, starając się zawsze spełniać oczekiwania zleceniodawców i dotrzymując terminów. Gwarantuje także, że powierzone mu towary będą bezpieczne, także, gdy chodzi o warunki przechowywania. Magazyny są monitorowane, również pod kątem temperatury i wilgotności. Może się także zająć wysyłką towarów, gdyż dysponuje własnymi środkami transportu i współpracuje z firmami kurierskimi. Wśród dodatkowych usług jest także konfekcjonowanie podczas weekendu, a nawet nocą, jeżeli sytuacja tego wymaga.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://spedigroup.pl/
Dodano: 2022-01-27
Telefon: +48 29 742 29 88
Miejscowość: Brańszczyk
Adres: Turzyn 191H
Kod pocztowy: 07-221
Źródła: https://spedigroup.pl/oferta/uslugi/konfekcjonowanie-produktow/


Zlokalizowane Niedaleko