Salon mebli MAKAO

Meble od firmy z Częstochowy - czym się charakteryzują?Zakup mebli wiąże się z dość dużymi wydatkami, dlatego warto zwracać uwagę na ich jakość oraz materiały wykorzystane w trakcie produkcji. Wiele osób wybiera modele tapicerowane, które są miękkie, wytrzymałe i przyjemne w dotyku. Konstrukcje te z łatwością wpasowują się w każdy styl aranżacyjny i występują w stonowanych oraz żywych kolorach. Firmą mającą je w swoim katalogu jest MAKAO home atelier z Częstochowy. Meble, jakie proponuje, sprawdzają się w wielu pomieszczeniach i są praktyczną ozdobą samą w sobie. Tapicerka znajdująca się na powierzchni odznacza się niepodatnością na płowienie na skutek słońca, przedzieranie oraz inne zniszczenia, co sprawia, że prezentuje się bez zarzutu przez długi czas.

Na tapicerowane meble składają się narożniki przydatne w salonach o dużym metrażu, sofy, fotele czy pufy. Mają one solidne drewniane ramy i miękkie wypełnienia z pianki lateksowej lub gąbki poliuretanowej. Pokrywa się je rozmaitymi obiciami, spośród których na uwagę zasługuje welur. Jest to miękki materiał o dość dużej gramaturze, którego utrzymanie w czystości jest łatwe. Idealnie odnajduje się on we wnętrzach urządzonych w stylu glamour i jest wykorzystywany do produkcji tapicerowanych łóżek. Welur kojarzy się z prestiżem i elegancją, dlatego jest spotykany także w hotelach.  

Oferowane produkty stanowią oryginalne dopełnienie  każdej aranżacji, która staje się bardziej dopracowana. Klienci wybierają spośród materiałów gładkich oraz w przyciągające spojrzenia wzory. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zrezygnować z mebli skórzanych. Są one bowiem droższe, a na dodatek wymagają regularnej impregnacji. Powyższa firma nieustannie poszerza ofertę o meble wpasowujące się w aktualne trendy.

Ich atutem jest różnorodność, która sprawia, że każdy klient znajduje coś dla siebie. To funkcjonalne produkty gwarantujące komfort użytkowania i niewielkie ryzyko pojawiania się zniszczeń. Są one miękkie i dają możliwość odpoczynku po stresującym dniu. Do zalet tapicerowanych mebli zalicza się:

  • praktyczność,
  • przystępne ceny,
  • szeroki wybór kolorów i wzorów,
  • przytulny charakter.

Przedsiębiorstwo proponuje również dodatki tekstylne, takie jak zasłony i dywany oraz oświetlenie, lustra lub pościele w kilku rozmiarach. Są to wyroby doskonałej jakości, sprawdzające się w salonach, sypialniach czy dziecięcych pokojach.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.makao-salon.pl/
Dodano: 2022-03-23
Telefon: 601 187 397
Miejscowość: Częstochowa
Adres: św. Jadwigi 20
Kod pocztowy: 42-200
Źródła: https://www.makao-salon.pl/Zlokalizowane Niedaleko