ROYAL DANCE SCHOOL

szkolka-tanca.wroclaw.pl | Szkoła tańca Wrocław centrumRodzice chcące nauczyć swoje pociechy tańca i odpowiedniej koordynacji ruchowej mogą zapisać je na zajęcia w Royal Dance School. Firma zatrudnia specjalistów dysponujących doświadczeniem oraz kwalifikacjami do pracy z dziećmi w różnym wieku. Szkoła tańca w centrum Wrocławia oferuje naukę w trzech grupach wiekowych:

  • dzieci przedszkolne,
  • dzieci w wieku szkolnym,
  • młodzież.

Pod okiem profesjonalnych instruktorów uczestnicy zajęć mogą nauczyć się zumby czy latino. Ponadto lekcje organizowane przez doświadczonych tancerzy to dla maluchów doskonała okazja, aby rozwinąć niezbędne w życiu codziennym zdolności motoryczne. Instruktorzy starają się również nauczyć swoich podopiecznych pracy w grupie, co może być niezwykle przydatne w budowaniu wartościowych i trwałych relacji interpersonalnych.

Każdy trening odbywa się w nowoczesnej sali wyposażonej w lustra, dzięki czemu uczestnicy są w stanie łatwiej dostrzec swoje błędy i szybciej osiągać oczekiwane rezultaty. Fotorelacje i materiały video z zajęć to znakomita pamiątka, do której mali tancerze będą chętnie wracać przez długie lata. Dodatkową atrakcją dla dzieci zapisanych na lekcje w tej placówce z pewnością będą obozy i zimowiska taneczne. Dla ułatwienia nauki instruktorzy udostępniają swoim podopiecznym materiały online.

Na stronie internetowej szkoły tańca zlokalizowanej w centrum Wrocławia dostępny jest szczegółowy cennik. Rodzic może wybrać jednorazowy udział w zajęciach lub zdecydować się na wykupienie karnetu semestralnego. Zapisów można w łatwy i szybki sposób dokonać online – wystarczy wypełnić znajdujący się na witrynie www formularz zgłoszeniowy. Klient może też wysłać specjalnego SMS-a – po jego otrzymaniu pracownicy placówki nawiążą kontakt telefoniczny w celu zaprezentowania oferty i zapisania dziecka na odpowiednie zajęcia. Na stronie internetowej dostępne są także krótkie biografie wszystkich instruktorów, które potwierdzają, że w tej placówce pracują wyłącznie najlepsi specjaliści od choreografii dla najmłodszych.
Autor: Artur Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/
Dodano: 2020-10-27
Telefon:
Miejscowość: Wrocław
Adres: - -
Kod pocztowy: 50-000
Źródła: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/


Zlokalizowane Niedaleko