RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Lekcje pierwszego tańca w WarszawieTaniec to ważna umiejętność, która w życiu przydaje się w wielu różnych okolicznościach. Warto poznać go zarówno w teorii, jak i od strony praktycznej. 

Szkoła tańca zaprasza narzeczonych, którzy pragną, aby ich pierwszy taniec na weselu wypadł stosownie do tak podniosłej okazji, pozostawiając dobre wrażenie i wspomnienia na lata. Udana zabawa weselna i samopoczucie gości w znacznej mierze zależą od tego, jak bawi się młoda para. Aby nikomu nie sprawić rozczarowania i przeżyć swój ślub w sposób wyjątkowy, najlepiej przygotować się do imprezy zawczasu i upewnić, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Lekcje tańca bardzo w tym pomogą. Szkoła Rising Start na Kole to dobre miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z układami na parkiecie. Już pierwsze lekcje utwierdzą w kursantach pewność siebie, dadzą im lekkość i łatwość ruchów, niezbędną w równym stopniu do wykonania w parze walca, poloneza, polki i kotyliona co salsy, samby, rumby albo czaczy. Po ukończeniu nauki przyszli państwo młodzi będą się czuli na parkiecie jak przysłowiowe ryby w wodzie, a sztuka tańca wciągnie ich w takim stopniu, że ich ekscytująca przygoda z ballroomem na pewno nie ograniczy się do jednego epizodu. 

Instruktorzy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu znają wszystkie tajniki rzemiosła Terpsychory, wprowadzą kursantów w świat tańca od samych podstaw, zaczynając od nienagannego opanowania pierwszych kroków, a na śmiałych figurach kończąc. Zadbają również o to, aby choreografia w pełni współgrała z muzyką, dzięki czemu w pamięci wszystkich uczestników wesela na długo pozostanie wykonany przez młodą parę, otwierający bal weselny, pierwszy taniec. W Warszawie i w Zielonkach zajęcia odbywają się regularnie.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.risingstars.com.pl/
Dodano: 2022-04-25
Telefon: 504-430-245
Miejscowość: Warszawa
Adres: Obozowa 60
Kod pocztowy: 01-122
Źródła: https://www.risingstars.com.pl/pierwszy-taniec-dla-par-mlodych/Zlokalizowane Niedaleko