REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Komfortowe busy na wyjazd do Niemiec z KielcOd wielu lat licencjonowane przedsiębiorstwo przewozowe ze strony reest.pl oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom, gwarantując atrakcyjne warunki przejazdów do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Codziennie, od poniedziałku do niedzieli, wysyła także swoje busy na Niemcy. Jest to kierunek szczególnie oblegany ze względu na to, że wielu Polaków podjęło pracę w tym kraju lub osiedliło się w nim na stałe, ale często odwiedzają oni rodziny w Polsce.

Ceny usług są niezwykle atrakcyjne, a uzależnione są od trasy, na której poruszają się podróżni. W przypadku rodzin lub 3-osobowej grupy pasażerowie mogą liczyć na 5% zniżki. Częstymi klientami tego przedsiębiorstwa są także agencje zatrudniające np. opiekunki osób starszych lub pracowników sezonowych, współpracujące z firmami zagranicznymi.

Wielkim atutem firmy, poza atrakcyjnymi cenami, są także komfortowe auta pochodzące od renomowanych producentów. Są one nowoczesne i wyposażone w wiele systemów bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo to niezwykle dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego wszystkie pojazdy są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, regularnie serwisowane i mają wszystkie niezbędne badania techniczne, jak również ubezpieczenia stałe i dodatkowe na okres podróży. Auta prowadzą doświadczeni, doskonale wykwalifikowani kierowcy, świetnie znający trasy, dlatego zawsze docierają do celu terminowo. Dbają także o komfort pasażerów, są mili, kulturalni.

Za wygodę na pokładzie busów odpowiada ich bogate wyposażenie. To nie tylko regulowane, wygodne fotele, ale także doskonale działająca klimatyzacja oraz DVD z 15-calowymi ekranami, na których można oglądać filmy, skracając sobie czas podróży. Osoby wybierające się za granicę w celach turystycznych mają codziennie możliwość powrotu do kraju z tą samą firmą, ponieważ busy kursują każdego dnia w obie strony. Wystarczy tylko zarezerwować miejsce na wybrany dzień.

Poza regularnymi przewozami firma ta świadczy również usługi przewozu paczek oraz przewozy okolicznościowe z kierowcą. Firmy wysyłające swoich pracowników na targi czy konferencję mogą również liczyć na współpracę, gdyż przedsiębiorstwo to przewozi zorganizowane grupy w promocyjnych cenach. Zaprasza ona do współpracy każdego, kto pragnie podróżować bezpiecznie i wygodnie, nie ponosząc z tego tytułu zbyt wielkich kosztów. Obsługuje większą część terenu Polski ze szczególnym uwzględnieniem regionów centralnych, południowych i zachodnich.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://reest.pl
Dodano: 2021-10-14
Telefon: +48 604 195 111
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -
Źródła: https://reest.pl/busy-do-niemiec/busy-kielce-niemcy


Zlokalizowane Niedaleko