Redakcja Słowo Seniora

Aplikacja BLIX - jak działa?Osoby w podeszłym wieku, które już nie pracują często lubią spędzać czas w lokalnych marketach sprawdzając codzienne oferty i aktualne promocje. W ten sposób udaje im się sporo zaoszczędzić, co jest szczególnie ważne, gdy miesięczna emerytura nie jest zbyt wysoka. Niestety wraz z upływem lat takie wielogodzinne chodzenie po sklepach może okazać się męczące i dlatego najlepiej przed udaniem się na zakupy zrobić gotową listę potrzebnych artykułów oraz zweryfikować, gdzie dane produkty są najtańsze.

Klienci nie zawsze posiadają w domach aktualne gazetki z poszczególnych marketów spożywczych, dlatego warto zaznajomić seniorów z nowoczesną aplikacją Blix. Jest to wirtualna gazetka dostępna w telefonie, dzięki czemu każda osoba może w domu (przed udaniem się do sklepu) sprawdzić wszystkie aktualne oferty i obowiązujące promocje na wybrane artykuły. To spore udogodnienie w szczególności dla osób, które mają określony miesięczny budżet na wydatki dotyczące produktów spożywczych i szukają dodatkowych oszczędności.

Jak działa aplikacja na smartfona?

Na stronie dostępnej pod adresem slowoseniora.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat samego pobierania i korzystania z aplikacji. Każdy użytkownik może wybrać z listy ulubione sklepy, dzięki czemu w pierwszej kolejności będą się wyświetlać najnowsze oferty właśnie z tych marketów. Każdego dnia do aplikacji są dodawane nowe gazetki, dlatego seniorzy mogą wszystko śledzić na bieżąco, aby jeszcze lepiej planować zakupy. Ponadto w aplikacji dostępna jest specjalna wyszukiwarka produktów. Wystarczy wpisać ręcznie lub też podać głosowo nazwę wybranego artykułu, aby sprawdzić i porównać ceny w różnych sklepach. 

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość tworzenia własnych list zakupowych z poziomu aplikacji. To spore ułatwienie podczas stacjonarnych zakupów, ponieważ klient dobrze wie, które artykuły ma kupić w określonym markecie (ze względu na obowiązujące promocje). Co ważne, taka lista zakupowa działa nawet w przypadku braku połączenia z internetem. Seniorzy nie muszą więc obawiać się jakichkolwiek problemów czy stresujących sytuacji podczas zakupów. Ostatnim sporym ułatwieniem dla klientów jest możliwość dodania do aplikacji wszystkich posiadanych kart lojalnościowych. Nie trzeba będzie ich ze sobą zabierać przy każdorazowych zakupach.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.slowoseniora.pl/
Dodano: 2022-02-15
Telefon: 500 002 228
Miejscowość: Grudziądz
Adres: Jana III Sobieskiego 23
Kod pocztowy: 86-300
Źródła: https://www.slowoseniora.pl/jak-dziala-aplikacja-blix/Zlokalizowane Niedaleko