READY2GO

https://ready2go.com.pl/ - Sprzedaż spółki akcyjnejMimo chęci rozwoju prowadzonej firmy, wielu przedsiębiorców rezygnuje z własnych planów ze względu na zbyt skomplikowane procedury czy długi czas oczekiwania na wymagane licencje i dokumenty. Mowa tutaj w szczególności o rynku spedycyjnym i transportowym, a także otwarciu spółki. Niejednokrotnie czas rozpoczęcia takiej działalności od złożenia stosownych wniosków trwa do kilku miesięcy - samo czekanie na decyzję urzędników w kwestii wspomnianej licencji zamyka się w przeciągu 3 miesięcy. Nie każdy może aż tyle czekać, szczególnie w sytuacji, gdy pojawia się prawdziwa okazja rozwoju czy pozyskania kluczowego, międzynarodowego partnera. Osoby, które nie chcą czekać, mogą skorzystać z opcji szybkiego przejęcia gotowej spółki. Tego rodzaju oferta jest dostępna w warszawskiej kancelarii READY2GO. 

Sprzedaż spółki akcyjnej, komandytowej i z o.o.

Kancelaria dysponuje zarówno nowymi spółkami, które zostały założone w celu ich późniejszej odsprzedaży, jak i podmiotami z kilkuletnim stażem i pozytywną historią. Klienci mogą dogodnie dopasować rodzaj spółki do wykonywanej działalności - w ofercie dostępne są następujące podmioty, które można przejąć w zaledwie 24 godziny:

  • spółka z o.o. bez VAT lub z VAT i VAT-EU,
  • spółka komandytowa,
  • spółka akcyjna,
  • z licencją na przewóz osób,
  • z licencją na transport międzynarodowy,
  • z licencją na spedycję.

Po podpisaniu wymaganych dokumentów u notariusza, przedsiębiorca może już następnego dnia działać w imieniu założonej spółki, w tym m.in. zatrudniać pracowników czy podpisywać umowy i wystawiać faktury. To najszybsza i najkorzystniejsza opcja dla wszystkich niecierpliwych osób, które nie chcą czekać kilku długich miesięcy na załatwienie wszelkich urzędowych formalności. Co ważne, przedsiębiorca otrzymuje notarialne poświadczenie, że przejmowana spółka jest wolna od jakichkolwiek zobowiązań. Właśnie dlatego należy korzystać z wiarygodnych i polecanych przez innych usług, zamiast decydować się na zakup spółki "po kosztach" od byłych właścicieli czy nieznanych i podejrzanych firm.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://ready2go.com.pl/
Dodano: 2021-01-30
Telefon: 508 259 888
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kielecka 41A
Kod pocztowy: 02--53
Źródła: https://ready2go.com.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82ka_akcyjna


Zlokalizowane Niedaleko