R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka

Audyt sklepu internetowego • R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna RodackaBranża e-commerce nieustannie się zmienia, co oznacza, że rozwiązania wdrażane parę lat temu dziś mogą być uznawane za przestarzałe. Brak dopasowania do współczesnych realiów przekłada się na niezadowolenie potencjalnych klientów, którzy niejednokrotnie odchodzą do konkurencji. Przedsiębiorcy prowadzący własny sklep w sieci muszą orientować się w aktualnie obowiązujących trendach i dbać zarówno o wygląd, jak i funkcjonalność witryny. Pomocny w tym jest audyt sklepu internetowego.

Z reguły bazuje on na analizie poszczególnych elementów związanych z prowadzeniem e-sklepu, co bardzo często przekłada się na wzrost sprzedaży. Daje możliwość wskazania mocnych i słabych stron witryny oraz przyjrzenia się działaniom firm konkurencyjnych. Dzięki audytowi przedsiębiorcy dowiadują się, jakie czynności warto wdrożyć, by poprawić wyniki sprzedażowe i nie dopuścić do straty klientów. Ponadto dostają informacje na temat tego, czy sklep jest widoczny w wynikach wyszukiwania i czy posiada stosowne zabezpieczenia chroniące przed atakami hakerów.

Warto również wiedzieć, że istnieją firmy zajmujące się kontrolowaniem stron pod kątem ich zgodności z aktualnymi przepisami prawnymi. Jedną z nich jest R-Legal, czyli doświadczona kancelaria, dla której zadowolenie klienta jest kwestią priorytetową. Jej założycielka koncentruje się przede wszystkim na regulaminach, niezbędnych klauzulach, polityce danych osobowych, formularzach odstąpienia od umowy oraz innych elementach, które powinny znaleźć się na każdej stronie internetowej.

W zakres usług kancelarii wchodzi również zabezpieczanie funkcjonalności witryn od strony prawnej oraz reprezentowanie klientów przed sądami różnych instancji, gdy zachodzi taka potrzeba. Czynności te chronią przed popełnianiem błędów, przez które właściciele firm mogliby być narażeni na dotkliwe kary finansowe. Są one kierowane nie tylko do właścicieli korporacji czy innych dużych przedsiębiorstw, ale też do osób prowadzących niewielkie działalności, którym zależy na profesjonalizmie oraz uczciwych warunkach współpracy.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://r-legal.pl
Dodano: 2021-10-04
Telefon: 516 160 748
Miejscowość: Kraków
Adres: Mogilska 13b
Kod pocztowy: 31-542
Źródła: https://r-legal.pl/oferta/prawo-w-ecommerce/Zlokalizowane Niedaleko