Qdent Warszawa

Znajdź ortodontę w WarszawieNa stronie internetowej qdent.pl możesz zapoznać się z usługami doświadczonych dentystów. Jedną z ich specjalizacji jest ortodoncja. Zakład działa w Warszawie na Woli. W pobliżu znajduje się wiele przystanków komunikacji miejskiej, co znacznie ułatwia dojazd do gabinetu.

Specjalista z zakresu ortodoncji pomaga osobom, które chcą mieć równe zęby. Oznacza to przede wszystkim likwidowanie wad zgryzu za pomocą aparatu ortodontycznego. W tej kwestii niezwykle istotne jest właściwe dostosowanie takiego aparatu do zębów pacjenta. Wbrew pozorom jest to usługa przeznaczona nie tylko dla młodzieży, ale również dla dorosłych. Dzisiejsze aparaty ortodontyczne są wygodne w noszeniu, a uzyskanie oczekiwanego efektu zajmuje znacznie mniej czasu niż kiedyś. Młodzieży i dorosłym osobom polecane są modele stałe, która składają się z pierścieni i zamków. Mocuje się je do uzębienia za pomocą specjalnego kleju do szkliwa. Uzupełnienie stanowi drut, który oddziałuje na zęby, dzięki czemu dochodzi do ich powolnego prostowania się. Czas noszenia takiego aparatu wynosi około dwa lata. Gdy zostanie on już zdjęty, wówczas pozostaje jedynie utrzymanie efektu za pomocą szyn.

Zadaniem ortodonty jest przede wszystkim właściwe dopasowanie aparatu. Dokonuje on tego na podstawie obserwacji uzębienia pacjenta. Oprócz tego musi wybrać również odpowiednie materiały. W tej kwestii duże znaczenie ma zdanie osoby, korzystającej z usług ortodonty. Każdy pacjent jest informowany o możliwych opcjach. Warto dodać również, że przed założeniem aparatu konieczne jest usunięcie wszelkich stanów próchniczych, a także osadu.

Leczenie wad zgryzu sprawia, że nie tylko uśmiech staje się piękniejszy, ale również sam stan uzębienia ulega znacznej poprawie. Wady zgryzu mogą bowiem powodować wiele problemów, w tym schorzenia przyzębia czy niemożność dokładnego czyszczenia zębów, co prowadzi do powstawania próchnicy. Dlatego należy usuwać wady zgryzu, aby przez długi czas cieszyć się zdrowym i estetycznie wyglądającym uśmiechem.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.qdent.pl/
Dodano: 2020-11-30
Telefon: 510 58 58 88
Miejscowość: Warszawa
Adres: Sokołowska 9
Kod pocztowy: 01-142
Źródła: https://www.qdent.pl/ortodoncja/Zlokalizowane Niedaleko