Przychodnia Weterynaryjna DOGTORZY spółka cywilna

Lecznica weterynarz elblag - https://www.dogtorzy.pl/Zwierzęta, podobnie jak ludzie, wymagają stałej opieki lekarskiej. Dlatego należy wybrać odpowiedni gabinet weterynaryjny, który oferuje szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Dogtorzy to zespół empatycznych i  wykwalifikowanych weterynarzy, który ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu różnego rodzaju zabiegów. Specjaliści mogą się podjąć wykonywania  rutynowych zadań,  jak i wielu niestandardowych operacji, takich jak chirurgia ortopedyczna na miejscu.

Nowoczesna lecznica i weterynarz w Elblągu to sprawdzone miejsce na mapie miasta. Klinika zatrudnia nie tylko wykwalifikowanych pracowników, ale stale inwestuje w sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Gabinet jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami z dziedziny weterynarii.  Zespół posiada umiejętności oraz specjalistyczną wiedzę, dlatego może pomóc praktycznie każdemu zwierzakowi, któremu inni doktorzy odmówili leczenia. Ponadto personel medyczny przechodzi regularne szkolenia w zakresie doskonalenia zawodowego, dzięki czemu pacjent otrzymuje najlepsze dostępne leczenie weterynaryjne.

Gabinet weterynaryjny proponuje między innymi następujące świadczenia:

  • diagnostykę,
  • chirurgię i ortopedię,
  • kardiologię,
  • stomatologię,
  • endokrynologię.

Ważną sprawą jest profilaktyka, dlatego lecznica wykonuje szczepienia, które zapobiegają powstawaniu groźnych chorób. Weterynarz udziela również porad właścicielom czworonogów na temat właściwej opieki nad zwierzętami. Ponadto klinika posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny przy pomocy, którego może wykryć groźne infekcje lub wady, których nie widać gołym okiem.

Dużym atutem przychodni jest kompleksowość świadczonych usług. Dzięki czemu wszystko można wykonać na miejscu. Dotyczy to również prześwietlenia aparatem RTG lub ultrasonografem.

Klinika przeprowadza również sterylizację psów oraz kotów, co zapobiega niekontrolowanemu ich rozmnażaniu się. Czynność ta jest wykonywana przy znieczuleniu, a więc zwierzęta nie odczuwają żadnego bólu.

Na wizytę można umówić się telefonicznie. Weterynarz przyjmuje o różnych porach dnia od poniedziałku do soboty.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.dogtorzy.pl/
Dodano: 2020-10-30
Telefon: 783 522 128
Miejscowość: Elbląg
Adres: Fromborska 2a
Kod pocztowy: 82-300
Źródła: https://www.dogtorzy.pl/Zlokalizowane Niedaleko