Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

Czy w Poznaniu można zapisać dziecko do niepublicznego przedszkola online?Przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji w sieci jest dziś powszechnością. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy konieczne jest osobiste stawienie się na miejscu w celu sprawdzenia oferty. Jedną z nich jest zapis dziecka do przedszkola. Obowiązujące obecnie kryteria rekrutacyjne wymagają od rodzica odwiedzenia placówki i pobrania personalnie wniosku. Większość osób chętnie spełnia ten przykaz. Mogą dzięki temu obejrzeć wnętrza i zapoznać się z niektórymi zasadami, na przykład sposobem weryfikacji dotyczącym person, którzy w danej chwili znajdują się na terenie obiektu. 

Zarówno pobranie, jak i złożenie dokumentów do przedszkola online jest niemożliwe z uwagi na obowiązujące obecnie zasady RODO. Wysyłając dokumenty zawierające dane wrażliwe przez niezabezpieczoną sieć, rodzic naraża się na niebezpieczeństwo ich przechwycenia. Placówka (zarówno prywatna, jak i publiczna) nie może też przyjmować takich informacji przez pocztę, gdyż nierzadko nie ma potem możliwości ani prawa ich archiwizacji. Jeśli przesłane dokumenty dotyczą rekrutacji, ich wydrukowanie jest czasochłonne i problematyczne. Poza tym obowiązuje obecnie zasada, że wniosek powinien być oryginalnie podpisany przez rodzica i nie może to być skan lub wydruk.

Powyższe procedury stosuje niepubliczne przedszkole z Poznania, z którego ofertą można zapoznać się na stronie internetowej latawce-dmuchawce.pl. Jako placówka prywatna, stosuje obowiązujące wymogi ochrony danych, w tym również informacji wrażliwych. Kadra, oprócz realizowania wytycznych polskiego i unijnego prawodawcy, zaprasza do wizyty indywidualnej w budynku przedszkola, aby zapoznać się z warunkami bytowymi, przygotowanymi dla dzieci. Takie odwiedziny to również możliwość zadania pytań dotyczących rozmaitych kwestii organizacyjnych, które są istotne dla rodziców, a nie zostały ujęte we wpisach udostępnionych pod podanym linkiem.

Przedszkole posiada nie tylko oddziały dla starszaków, ale też działa jako żłobek. Na bieżąco rozszerza ofertę o nowe, atrakcyjne dla dzieci i dostosowane do ich rozwoju zajęcia, zarówno intelektualne, jak i ruchowe. Uczęszczając na nie, maluchy już od wczesnych lat integracji społecznej nabywają przydatne umiejętności, a także mogą bezproblemowo rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Placówka posiada też zaplecze ogrodnicze.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://latawce-dmuchawce.pl/
Dodano: 2022-07-28
Telefon: 664 195 245
Miejscowość: Poznań
Adres: Karpia 17B
Kod pocztowy: 61-619
Źródła: https://latawce-dmuchawce.pl/Zlokalizowane Niedaleko