Prodexpol

Egzotyczna deska podłogowa - gdzie można ją dostać?Jednym z najistotniejszych elementów wpływających na odbiór wnętrz jest podłoga, będąca niejako wizytówką danego obiektu. Szeroki wybór dostępnych produktów sprawia, że podjęcie decyzji o zakupie bywa trudne. Warto więc wiedzieć, czym się kierować, by być zadowolonym. Podłogi to powierzchnie użytkowane każdego dnia, dlatego ważny jest nie tylko ich wygląd, ale i jakość. Z tego względu dobrym pomysłem może okazać się inwestycja w deski egzotyczne. Drewno użyte do ich produkcji bardzo często jest trwalsze w porównaniu do gatunków rodzimych.

Zazwyczaj surowiec ten pochodzi z Azji, Ameryki Południowej oraz Afryki. Zainteresowaniem cieszą się między innymi deski z merbau, teaku, doussie, badi oraz iroko, które wyróżniają się intensywną barwą oraz widocznym usłojeniem, dzięki czemu są uznawane za eleganckie i niepowtarzalne. Występują w odcieniach ciemnej czekolady, brązowych oraz beżowych. Są to kolory ciepłe, dlatego pomieszczenia, w jakich są kładzione, stają się przytulniejsze.

Mówiąc o drewnie egzotycznym, nie sposób nie wspomnieć o jego wytrzymałości i niepodatności na działanie wody. Nie każdy wie, że materiał ten nie butwieje, a jego powierzchnia jest wolna od grzybów oraz pleśni. Jest to jeden z powodów, dla których bywa kładziony w kuchniach oraz łazienkach. Egzotyczna deska podłogowa jest też łatwa w czyszczeniu, ponieważ wystarczy od czasu do czasu ją odkurzyć lub przetrzeć mopem. Nie płowieje pod wpływem słońca i może być montowana w często eksploatowanych przestrzeniach.

Sprzedażą wytrzymałych podłóg drewnianych zajmują się przedstawiciele firmy Prodexpol. Oferują oni estetyczne deski znajdujące zastosowanie w budynkach z ogrzewaniem podłogowym, które są użytkowane przez pokolenia i odznaczają się nieskomplikowanym montażem. Na nabywców czekają eleganckie parkiety olejowane, woskowane lub szczotkowane, które są trwalsze w porównaniu do paneli PCV oraz cieplejsze niż płytki ceramiczne. Wygłuszają też dźwięki kroków, co przekłada się na komfort lokatorów i są dostępne w różnych odcieniach.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Zlokalizowane Niedaleko