Pro-Wellness

Gdzie szukać odpowiedniego jacuzzi do ogrodu?Przedsiębiorstwo ProWellness istnieje na rynku polskim od 1997 roku i dostarcza zarówno klientom biznesowym, jak i prywatnym rozmaite urządzenia służące relaksacji. Współpracuje z amerykańskimi producentami sprzętu dla gabinetów odnowy biologicznej oraz stref Wellness&Spa w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Ma też w ofercie sprzęt rehabilitacyjny, ale największą popularnością cieszą się obecnie takie produkty jak jacuzzi do ogrodu. Zaletą takiego ogrodowego spa jest między innymi to, że nie trzeba ruszać się z posesji, aby móc z niego korzystać, bez względu na porę roku i pogodę. Ponieważ woda w jacuzzi jest podgrzewana do temperatury 40 stopni, nawet zimą gwarantuje komfort użytkowania oraz relaks po męczącym dniu. Dzięki masażowi można:

  • dotlenić i odżywić każdą komórkę ciała,
  • uśmierzyć ból,
  • poprawić przemianę materii,
  • przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że korzystają z niego całe rodziny, wspólnie się relaksując, prowadząc rozmowy i świetnie się bawiąc. Urządzenie to działa zatem nie tylko zdrowotnie, ale też wspomaga utrzymanie i zacieśnianie więzi rodzinnych. 

W ofercie firmy dostępnych jest kilka kolekcji. Są wśród nich takie modele jacuzzi ogrodowego jak:

  • Highlife,
  • Limelight,
  • Hot Spot.

Chociaż wszystkie mają służyć wypoczynkowi, różnią się wieloma cechami, dlatego warto przybliżyć każdą serię.

Wanny z kolekcji Highlife wyróżniają się wspaniale wyprofilowanymi nieckami, rzeźbionymi narożnikami i odporną na wszelkie czynniki, polimerową obudową. Wyposażono je w różne systemy masaży. Warto też wspomnieć o skutecznej filtracji i prostej obsłudze pilotem.

Jacuzzi Limelight idealnie pasują do ogrodów, mają nowoczesny, ponadczasowy wygląd. W narożnikach umieszczono akrylowe soczewki, emitujące rozproszone światło i tworzące efektowną łunę.

Modele serii Hot Spot należą do najczęściej kupowanych i cechują się efektywnością energetyczną, świetną jakością oraz łatwością dbania o filtrację wody. Wyposażone w 6 rodzajów dysz, gwarantują niesamowite doznania.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.ogrodowespa.pl/
Dodano: 2022-05-24
Telefon: +48 609 202 198
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Parkowa 27
Kod pocztowy: 41-303
Źródła: https://www.ogrodowespa.pl/blog/baza-wiedzy/86/ile-kosztuje-jacuzzi-ogrodowe-i-co-decyduje-o-jego-cenie-raport-specjalny
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacuzzi


Zlokalizowane Niedaleko