Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

Co oferuje coach?Usługi coachingowe cieszą się coraz większą popularnością. Co konkretnie oferuje trener rozwoju personalnego i jakich efektów można oczekiwać po rozpoczęciu z nim współpracy? Wiele informacji na ten temat przedstawiono na stronie ogrodprzemian.pl.

Trenerka personalna specjalizująca się we wspieraniu kobiet chcących zmienić swoje życie osobiste i rozwijać karierę zapewnia szeroki zakres usług. Klienci mogą zdecydować się między innymi na:

  • indywidualne sesje coachingowe, które odbywają się regularnie o ustalonej porze (dostępne są spotkania w formie online),
  • udział w warsztatach i szkoleniach skoncentrowanych na kształtowaniu konkretnych umiejętności i postaw życiowych, na przykład większej pewności siebie,
  • zakup ebooka i zestawu ćwiczeń przeznaczonego do samodzielnej pracy w domu,
  • czytanie artykułów na blogu, które przedstawiają praktyczne wskazówki z zakresu rozwoju osobistego.

Coach do każdego podchodzi w sposób indywidualny. Jego misją jest pomaganie klientom w określaniu życiowych celów oraz ich pomyślnej realizacji. Ze spotkań z trenerką często korzystają osoby, które chciałyby się przekwalifikować i założyć własną firmę, ale nie mają odwagi, by to zrobić. Na szczęście nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nowego życia zawodowego. Jeśli ktoś nie lubi swojej pracy to może ją zmienić. Wystarczy opracować konkretny plan działania i konsekwentnie wypełniać jego założenia.

Kolejnym problemem, z jakim ludzie zgłaszają się do coacha, są trudności w życiu towarzyskim. Wiele kobiet tkwi w toksycznych związkach i nie umie wyrażać swoich potrzeb. Dzięki sesjom z trenerką rozwoju personalnego można zwiększyć swoje poczucie własnej wartości i zmienić podejście zarówno do relacji romantycznych, jak i przyjaźni. Trzeba jasno wyrażać swoje oczekiwania i unikać sytuacji, które są źródłem nieustannego stresu. Pracując nad sobą można nauczyć się kochać siebie i dostrzegać swój potencjał. Najlepsze efekty przynosi połączenie spotkań z coachem i samodzielnego działania. Warto czytać książki ze wskazówkami dotyczącymi zmiany kariery oraz poczucia własnej wartości. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://ogrodprzemian.pl
Dodano: 2023-03-26
Telefon: 603 581 851
Miejscowość: Warszawa
Adres: Granitowa 1
Kod pocztowy: 02-681
Źródła: https://ogrodprzemian.pl/Zlokalizowane Niedaleko