PORAJ - Kancelaria Prawno-Patentowa

Ochrona wzorów przemysłowychKancelaria prawno-patentowa Poraj od 1991 roku pomaga przedsiębiorcom chcącym chronić swoją własność intelektualną. Jedną z dostępnych w ofercie usług jest ochrona wzorów przemysłowych – rozwiązanie takie pozwala zabezpieczyć się przed działaniem nieuczciwej konkurencji oraz zapewnia korzyści finansowe, ponieważ traktowane jako aktywa biznesowe może znacząco podnieść wartość firmy.

Dokonanie rejestracji zabezpiecza prawnie działania przedsiębiorcy i daje mu pierwszeństwo w promowaniu opracowanych rozwiązań. Posiadanie takiej ochrony zwiększa wiarygodność marki w oczach jej odbiorców i może jej nadać bardziej prestiżowego charakteru. Eksperci z doświadczonej kancelarii zajmują się wszelkimi formalnościami – począwszy od tych dotyczących rejestracji, a skończywszy na egzekwowaniu praw firmy ubiegającej się o ochronę wzoru przemysłowego.

Kontakt w celu współpracy z kancelarią można nawiązać telefonicznie lub elektronicznie – wszelkie potrzebne dane znajdują się na firmowej stronie internetowej. Po rozpoczęciu współpracy eksperci dokonają niezbędnych analiz, których zadaniem jest wykluczenie ewentualnych sporów wynikających z dostępności w rejestrze identycznych lub bardzo podobnych rozwiązań. Po udanej weryfikacji kancelaria przygotowują kompletną dokumentację zgodną z profilem działalności osoby składającej zgłoszenie. Następnie dokumenty zostają złożone w odpowiednim urzędzie – pracownicy kancelarii od razu po uzyskaniu decyzji o przyznaniu prawa ochronnego kontaktują się z klientem w celu ustalenia szczegółów dalszej współpracy, która nie kończy się na zdobyciu certyfikatu rejestracji. Przez okres ważności certyfikatu ochronnego eksperci będą monitorować ewentualne naruszenia przez osoby trzecie. Kancelarii zaufało już wiele cenionych na polskim rynku marek – z opiniami zadowolonych klientów można zapoznać się, odwiedzając oficjalną stronę internetową.

Z usług zabezpieczenia własności intelektualnej mogą skorzystać między innymi:

  • uczelnie,
  • producenci różnego rodzaju towarów,
  • designerzy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://poraj.com/
Dodano: 2020-10-27
Telefon: 61 843 21 00
Miejscowość: Poznań
Adres: J. Słowackiego 31/33
Kod pocztowy: 60-824
Źródła: https://poraj.com/wzory-przemyslowe/


Zlokalizowane Niedaleko