PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

Kolej z chin do polski • https://pmlog.pl/plImport różnego rodzaju towarów jest bardzo powszechną praktyką. Wielu przedsiębiorców decyduje się na sprowadzanie dóbr z innych krajów, a nawet z innych kontynentów. W przypadku, gdy pod rozwagę brany jest zakup produktów z Chin, można zastanowić się nad ofertą, jaką przygotowała firma PMLOG.

Jej pracownicy zajmują się przewożeniem towarów do kraju. Wykorzystywana do tego jest kolej z Chin do Polski. Ten rodzaj transportu niesie za sobą liczne zalety. Przede wszystkim, jest znacząco tańszy od przelotu samolotem. Co więcej, pociągiem zamówione produkty dotrą szybciej, niż statkiem. Nie trzeba również obawiać się postojów w innych krajach, czy też dodatkowych opłat. Firma dba o wszystko i daje swoim klientom stuprocentową gwarancję satysfakcji i powodzenia przewozu.

Warto podkreślić i zaznaczyć, iż klient może wskazać zleceniobiorcy dowolne miejsce w Chinach, z którego zostaną dostarczone mu zamówione dobra materialne (pociągi dobierają bowiem do wszystkich ważnych rejonów przemysłowych w Azji). W przypadku kolei trzeba także pamiętać o odpowiednim przygotowaniu kontenerów, aby całość dotarła do Polski bez żadnych zniszczeń. Jeśli zapakowane są w nich wyroby szczególnie cenne i delikatne, można liczyć na odpowiednie oznaczenia, aby osoby odpowiedzialne za przewóz mogły zatroszczyć się o spokojne przenoszenie kontenerów.

W ofercie firmy wymienia się dwa podstawowe rodzaje usług:

  • transport kontenerowy,
  • transport drobnicowy.

Jeśli chodzi o kontenery, należy pamiętać, by dobrać taką ilość towaru, która się w nich zmieści. Pakowane są one na pociągi z dbałością o ich bezpieczeństwo, dzięki czemu wszystko dociera do Polski w stanie nienaruszonym. Sprowadzanie drobnicy także ma swoje zalety. Nie jest wtedy konieczne wynajmowanie całego kontenera, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co więcej, daje to możliwość przetestowania danego produktu, nie musząc martwić się o wynajem magazynu w Polsce. 

Wszelkie szczegóły dotyczące współpracy z tą firmą oraz formularz kontaktowy dostępne są na stronie internetowej.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://pmlog.pl/pl
Dodano: 2020-09-14
Telefon: 600 334 298
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Adres: Chopina 7c
Kod pocztowy: 83-000
Źródła: https://pmlog.pl/pl/transport-z-chin/kolej-z-chin-do-polski


Zlokalizowane Niedaleko