PM Experts Sp. z o.o.

Czy warto ubiegać się o certyfikaty PRINCE2?Nowoczesne metody zarządzania projektami dają wiele praktycznych narzędzi przekładających się bezpośrednio na efektywność pracy zespołów w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Firma konsultingowo-doradcza, której oferta czeka pod adresem pmexperts.pl to czołowy krajowy specjalista z tej dziedziny. Za jego pośrednictwem można brać udział w dopracowanych szkoleniach i uzyskiwać potwierdzenie zdobytych kompetencji w formie takiej jak np. certyfikaty PRINCE2.

Program kursu obejmuje wszystkie najistotniejsze kwestie, w tym omówienie 7 podstawowych reguł, które powinno się przestrzegać podczas każdego projektu, zadania poszczególnych ról na kolejnych etapach jego realizacji, konkretne procedury oraz schematy, a także egzamin certyfikujący. Forma studium przypadku pozwala nie tylko na opanowanie teorii, lecz także sposobu jej aplikacji do praktycznych case'ów. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do kierowników projektów oraz członków zespołów bazujących na tej metodzie. Podstawowe cele kursu to zrozumienie praktycznych podstaw stosowania metody, rozszerzenie kompetencji w obszarze tego podejścia, poszerzenie know-how związanego ze skutecznym zarządzaniem ryzykiem zarówno w biznesie, jak i w projekcie, a także kompleksowe przygotowanie do egzaminu certyfikującego.

Przedsiębiorstwo działa na rynku nieprzerwanie od 2004 roku. Za jego pośrednictwem tysiące  kierowników projektów z najważniejszych sektorów gospodarki zdobyło wysokie kwalifikacje oraz certyfikaty branżowe. Bogate doświadczenie, dopracowany system szkoleń oraz perfekcyjna znajomość najważniejszych podejść do pracy projektowej idą w jego przypadku z indywidualnym podejściem, a także konkurencyjnymi cenami.  
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://pmexperts.pl/
Dodano: 2022-02-02
Telefon: 721 540 530
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. J. Ch. Szucha 11A
Kod pocztowy: 00-580
Źródła: https://pmexperts.pl/prince2-practitioner/


Zlokalizowane Niedaleko