Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.

Jakie artykuły oferuje sklep budowlany firmy BUILD-SPRAY SYSTEMS?Asortyment handlowy warszawskiej firmy obejmuje profesjonalne narzędzia ręczne,  specjalistyczne elektronarzędzia do wykonywania wielu prac obróbkowych oraz artykuły BHP. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów, które cieszą się wieloletnim zaufaniem klientów.

Do precyzyjnego cięcia różnych materiałów sklep budowlany firmy BUILD-SPRAY SYSTEMS poleca pilarki tarczowe, ukośnice i wyrzynarki. To wysokiej klasy narzędzia przeznaczone do  formatowania:

  • miękkiego i twardego drewna,
  • płyt okleinowych, laminowanych,
  • arkuszy z tworzyw sztucznych.

Do obróbki wykończeniowej płaskich powierzchni metalowych, szklanych, ceramicznych market proponuje szlifierki kątowe. Ta gama elektronarzędzi umożliwia sprawne i dokładne polerowanie materiałów o różnym stopniu twardości. W sklepie dostępne są także akumulatorowe  wiertarko-wkrętarki. To solidne i wytrzymałe maszyny o bezpiecznych mechanizmach pracy.

W sprzedaży są również frezarki przeznaczone do profilowania, żłobienia, rozcinania i rowkowania surowców drewnianych. Te narzędzia stolarskie umożliwiają precyzyjną obróbkę powierzchni długich i bocznych elementów.

Do prac porządkowych sklep budowlany poleca przemysłowe odkurzacze w wielu parametrach technicznych. Wydajne filtry i komplety dysz w różnych rozmiarach pozwalają na dokładne i szybkie posprzątanie warsztatu i zachowanie czystości wokół stanowisk pracy.

Ubrania robocze i środki ochrony BHP to kolejny asortyment oferowany przez warszawskie przedsiębiorstwo. W tej gamie produktowej dostępne są m.in.:

  • spodnie malarskie,
  • ocieplane bluzy polarowe, kamizelki,
  • buty z podeszwą olejoodporną i antystatyczną,
  • maski zabezpieczające drogi oddechowe przed pyłami, gazami, parami, cząstkami stałymi.

 

 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Zlokalizowane Niedaleko