Pianfol Sp. z o. o.

Opakowania z pianki | Pianfol Sp. z o. o.Jednym z obszarów działalności Twojej firmy jest magazynowanie z transportem i chcesz usprawnić te procesy pod kątem ekonomicznym? Działasz w branży opakowań, produkcji elektroniki, sprzętu AGD, mebli i dodatków do domu lub innych podatnych na uszkodzenia towarów? Oferta tej firmy na pewno Cię zainteresuje i wpłynie na lepsze wyniki z działalności. Pozwoli też na nawiązanie współpracy z solidnym, dbającym o jakość świadczonych usług producentem form, kształtek, opakowań, dystansów piankowych i wypełnień z pianki polietylenowych. Wysokiej jakości opakowania z pianki oferuje firma Pianfol. Domeną działalności firmy jest precyzyjne wycinanie, frezowanie 2D i 3D pianek pod określony rozmiar i kształt na podstawie wcześniej przygotowanych plików graficznych.

Dysponując nowoczesną infrastrukturą maszynową i organizacyjną oraz innowacyjnymi metodami projektowymi i technologicznymi firma może świadczyć usługi o wysokim stopniu złożoności profilowej, uzyskując dla klienta skomplikowane kształty precyzyjnie pod ustalone wytyczne. Mogą być one modyfikowane nawet po podpisaniu umowy bez konieczności jej renegocjowani.

Firma podejmuje się produkcji o zróżnicowanych wolumenach - krótkich partii oraz masowych. Operacje na kształcie nie osłabiają fizycznych atrybutów pianki. Stanowi ona doskonały materiał zabezpieczający dla towarów ze zróżnicowanych tworzyw – od metalu i drewna, po szkło. Ze względu na swoje zalety fizyczne, ekologiczne i ekonomiczne to materiał coraz powszechniej używany przez firmy produkcyjne i usługowe. Odnotowują one mierzalne korzyści związane z usprawnieniem procesów wewnętrznych i redukcją kosztów.

Formy i kształtki z pianki stanowią doskonałą osłonę dla dóbr podatnych na wstrząsy, zarysowania, uszkodzenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz ułatwiają ich pakowanie i estetyczne eksponowanie. Przez swą trwałość i wytrzymałość oraz odporność na wodę, czynniki chemiczne i pleśń znajdują zastosowanie w różnych branżach. Nie mają też własności przewodzących ciepło, przez co chronią przed czynnikami temperaturowymi, ponadto amortyzują wstrząsy, są lekkie, tanie oraz ekologiczne.

Dbając o satysfakcję swoich klientów, firma przykłada wagę do terminowości, jakości usług na każdym etapie ich świadczenia oraz oferuje atrakcyjne ceny.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://pianfol.pl/
Dodano: 2019-01-11
Telefon: +48 17 250 62 60
Miejscowość: Czermin
Adres: Czermin 306
Kod pocztowy: 39-304
Źródła:Zlokalizowane Niedaleko