PDG Produkty dla gołębi

Nowoczesne poidło dla gołębiNa terenie Polski działa wielu hodowców gołębi pocztowych, którzy traktują swoją pasję bardzo poważnie i zapewniają ptactwu najlepsze warunki do życia oraz wylęgu. Trzeba podkreślić, że jest to dosyć kosztowne hobby, szczególnie gdy gołębiarz posiada spore stado ptaków i bierze udział w różnego rodzaju zawodach czy pokazach (krajowych oraz zagranicznych). Na stronie dostępnej pod adresem e-pdg.pl można zapoznać się z bogatą ofertą preparatów i artykułów przeznaczonych dla gołębi pocztowych. Mowa tutaj głównie o witaminach, minerałach, probiotykach, aminokwasach czy elektrolitach.

Elementy wyposażenia gołębników

Jednak poza dbaniem o zdrowie i kondycję, a także piękne upierzenie gołębi, należy pamiętać o zapewnieniu im odpowiednich warunków w gołębniku. Tego rodzaju konstrukcja powinna być w środku sucha, czysta i ciepła. Najważniejsze jednak jest to, aby do gołębnika nie miały dostępu niebezpieczne drapieżniki, takie jak lisy, kuny czy szczury. Sprzedawca proponuje m.in. żywołapki, które zapewnią ochronę przed zwierzętami zagrażającymi hodowanym ptakom. 

Jakie poidło dla gołębi wybrać?

Konstruując przydomowy gołębnik nie można zapomnieć o montażu odpowiedniego poidła, które zagwarantuje ptakom stały dostęp do wody. W asortymencie sklepu online można znaleźć nowoczesne i trwałe poidła o pojemności 1,5-, 3,5-, 5- oraz 7 litrów. Dodatkowo, klienci mogą zamówić specjalne pojniki do pojedynczych cel. Proponowane poidła wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz posiadają skalę, dzięki której znacznie łatwiej jest dawkować wlewane płyny. Co ważne, woda w poidełku uzupełnia się sama poprzez różnicę ciśnienia. Produkt jest także łatwy w czyszczeniu.

Wśród pozostałych elementów gołębnika, które są oferowane przez sprzedawcę, można wymienić takie jak m.in.:

  • kosze transportowe o różnej wielkości,
  • karmniki z deklem,
  • karmniki do pojedynczych cel,
  • kratki ruszt do cel dla gołębi,
  • miski lęgowe dla gołębi (małe i duże),
  • jajka podkładkowe pełne,
  • siodełka plastikowe,
  • karmidełka z pojemnikami na listwie przeznaczone do pojedynczych cel.

Oferta sklepu jest stale poszerzana o nowe propozycje dla hodowców gołębi pocztowych, dlatego warto śledzić na bieżąco zmiany wprowadzane na stronie. Proponowane produkty pochodzą wyłącznie od znanych marek, takich jak m.in. Leśna Dolina, Irbapol oraz Rohnfried.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.e-pdg.pl
Dodano: 2021-12-12
Telefon: 601463405
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -
Źródła: https://www.e-pdg.pl/wyposazenie-golebnikow-c-2.html


Zlokalizowane Niedaleko