Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

http://osrgdynia.pl • Kursy STCWSTCW to międzynarodowa konwencja związana ze szkoleniem osób pracujących na morzu, w tym marynarzy. To doskonała metoda na podnoszenie swoich kwalifikacji i poszerzanie wiedzy pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, z jakimi można skontaktować się na internetowej stronie osrgdynia.pl. Jej właścicielem jest renomowany ośrodek szkoleniowy zapewniający najwyższą jakość świadczonych usług, niezawyżone ceny oraz wsparcie kompetentnej kadry. Kieruje on ofertę do osób pełnoletnich, którym zależy na profesjonalizmie.

Zainteresowani mogą wybierać spośród rozmaitych zajęć, na które składają się zasady udzielania pierwszej pomocy, ochrona w razie pożaru czy indywidualne techniki ratunkowe, nazywane w skrócie ITR. Zajęcia te poprawiają bezpieczeństwo osób znajdujących się na statkach czy łodziach, co niejednokrotnie ratuje ich zdrowie lub życie. Na klientów tego ośrodka szkoleniowego czekają kursy STCW złożone z części teoretycznej i praktycznej. Został on założony w 1984 roku przez prawdziwych pasjonatów, którzy przekazują informacje w sposób ciekawy i zrozumiały.

W trakcie zajęć zainteresowani dowiadują się, w jaki sposób prawidłowo wodować tratwę ratunkową oraz jak używać środków pirotechnicznych w  razie awaryjnych sytuacji. Równie istotne są techniki pierwszej pomocy przedmedycznej, umiejętność poruszania się w specjalnych kombinezonach w wodzie oraz treningi, podczas których wykorzystuje się maski przeciwgazowe, niezbędne podczas pożaru. Kursy te są przeprowadzane z uwzględnieniem postanowień Konwencji STCW z 1978 roku, a ich uczestnikami są osoby pracujące  zawodowo na żaglowcach oraz statkach. Zapisują się na nie także właściciele jachtów chcący poszerzać swoją wiedzę i zwiększać bezpieczeństwo całej załogi.

Proponowane w tym ośrodku zajęcia dają możliwość:

  • rozpoznania zagrożeń na morzu,
  • organizowania sprawnej ewakuacji,
  • szybkiego ratowania rozbitków,
  • poznania najlepszych środków gaśniczych,
  • omówienia przepisów BHP,
  • poznania anatomii człowieka oraz poprawnych technik reanimacyjnych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://osrgdynia.pl
Dodano: 2021-06-15
Telefon: 11 958 685
Miejscowość: Gdynia
Adres: Skwer Kościuszki 13
Kod pocztowy: 81-370
Źródła: http://osrgdynia.pl/Zlokalizowane Niedaleko