OSK Gutowski

Kurs prawa jazdy w Łomży - jakie kategorie można zdawać?Na polskich drogach dominują samochody osobowe. Przepisy pozwalają kierować pojazdami mechanicznymi już szesnastolatkom, jednak mogą to robić tylko takimi autami, które nie przekraczają dwudziestu koni mechanicznych mocy. Autami o dowolnej mocy mogą poruszać się osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia. 

Kursy są organizowane cały rok. Zdecydowanie trudniej jest zdać egzamin w okresie zimowym, gdy warunki na drogach są często niebezpieczne. Dlatego też kursanci rezerwują terminy letnie, gdy pogoda dopisuje, a dni są długie. OSK Gutowski oferuje nauki połączone z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Oferta Wczasy z Prawem Jazdy w Łomży jest rozwiązaniem dla wielu klientów. W ciągu dwóch tygodni przyszli kierowcy są w stanie ukończyć obowiązkowy kurs teoretyczny i praktyczny. W sumie jest to sześćdziesiąt godzin intensywnej nauki.

Kurs prawa jazdy w Łomży jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów. Są to osoby bardzo cierpliwe i dokładne. Tłumaczą popełniane błędy i starają się pomóc kursantom w poszukiwaniu właściwych rozwiązań. Bardzo skrupulatnie przygotowują do egzaminów państwowych. Sami podobny egzamin przeprowadzają na zakończenie kursu. Jeśli zakończy się on wynikiem pozytywnym, podobny test kierowca przejdzie już pod okiem państwowego egzaminatora. 

Szkoła mająca siedzibę w Łomży przygotowuje klientów do zdobycia uprawnień kategorii B, C oraz C+E. Posiada do tego celu nowoczesne samochody, które są na bieżąco sprawdzane pod względem technicznym. Styl jazdy kursantów pozostawia wiele do życzenia, dlatego zużycie poszczególnych elementów jest zdecydowanie większe aniżeli w przypadku doświadczonych kierowców. Interwencja mechaników okazuje się być niezbędna w tej sytuacji.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://oskgutowski.pl/
Dodano: 2022-10-05
Telefon: +48 793 604 506
Miejscowość: Łomża
Adres: Sybiraków 22A
Kod pocztowy: 18-400
Źródła: https://oskgutowski.pl/Zlokalizowane Niedaleko