NOVATECH Mateusz Lorych

Agregat hydrauliczny 12V – gdzie kupić?Przedsiębiorcy, którzy chcą nabyć dobrej jakości siłowniki oraz innego typy wyposażenie do przyczep, znajdą wszystko, czego potrzebują na stronie internetowej silowniki24.pl. Firma działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertę, która zawiera produkty rozpoznawalnych producentów, np. maki Binotto, Chapel, Di Natale Bertelli, Mariz, Weber Hydraulik, HYVA.

W asortymencie można znaleźć między innymi agregat hydrauliczny 12V jednostronnego działania, który doskonale sprawdzi się w maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym, samochodach ciężarowych, podestach oraz rozmaitych naczepach wymagających zasilania. Urządzenie umożliwia płynne przesuwanie się tłoku w górę i dół. Pompa hydrauliczna jest wyjątkowo wydajna. Proponowany model posiada zbiornik na olej mieszący 13 litrów. Agregat został stworzony z wysokiej klasy komponentów, co gwarantuje jego długą, bezawaryjną pracę i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne czynniki pogodowe. Do produktu dołączony jest także pilot sterujący, mocowanie oraz instrukcja. Warto zaznaczyć, że zestaw po rozpakowaniu jest już praktycznie gotowy do użytku. Wystarczy go podłączyć i wypełnić zbiornik olejem. Urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych czynności. Ponadto asortyment zawiera agregaty jednostronnego i dwustronnego działania o innej mocy silnika elektrycznego, dostosowane do większych wywrotek czy wind samochodowych. Sklep sprzedaje również niezbędne wyposażenie dodatkowe.

Dla przedsiębiorstwa pracują wykwalifikowani fachowcy, którzy w każdej chwili mogą udzielić dodatkowych informacji na temat produktów, pomóc w doborze najlepszego modelu. Pytania można przesyłać drogą mailową.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://silowniki24.pl/
Dodano: 2022-05-09
Telefon: 660 678 158
Miejscowość: Leszno
Adres: Dożynkowa 35
Kod pocztowy: 64-100
Źródła: https://silowniki24.pl/Agregat-hydrauliczny-12V-2-0kW-13L-p1879Zlokalizowane Niedaleko