Nova Sp. z o.o.

Otwieracz do klipsów - jaki wybrać model?Aby system antykradzieżowy był skuteczny i działał poprawnie, jego poszczególne elementy muszą być ze sobą odpowiednio zsynchronizowane i połączone. Tyczy się to zwłaszcza takich części, jak otwieracz do klipsów, który dezaktywuje alarm. Jego nieprawidłowe działanie może wywoływać sporo problemów w postaci stresujących zarówno klienta, jak i personel sklepu niepotrzebnych sygnałów dźwiękowych, spowodowanych przez brak usunięcia blokady przy kasie, wywołany wadą techniczną. 

Otwieracz warto regularnie sprawdzać, czy jego powierzchnia nie jest zanieczyszczona, a podłączenia do systemu są właściwie podpięte. W przypadku częstych kłopotów z łącznością lub brakiem reakcji podczas próby ściągnięcia klipsa zabezpieczającego z towaru podczas sprzedaży wadliwy element należy wymienić. Szeroki wybór różnych modeli otwieraczy można znaleźć na stronie internetowej nova.com.pl. Pod podanym linkiem ogłasza się dostawca proponujący zarówno całościowe systemy antykradzieżowe, jak i ich pojedyncze części.

Nie poleca się przeprowadzania samodzielnych napraw otwieracza, ani jakiegokolwiek podzespołu ochrony antykradzieżowej. Może to spowodować pogłębienie się usterki oraz zwiększone koszty serwisowe, a także przyspieszy konieczność wymiany danego elementu na nowy. Pociąga to za sobą dłuższy czas zamknięcia sklepu, co może skutkować kolejnymi stratami finansowymi.

Jeżeli właściciel instaluje system ochrony po raz pierwszy, powinien skorzystać z podpowiedzi specjalisty. Pracownicy wspomnianego dostawcy chętnie świadczą usługę doradczą, pomagając dobrać najlepsze rozwiązanie, spełniające oczekiwania klienta. Są w stanie zaproponować także ochronę obejmującą strategicznie rozmieszczone kamery audiowizualne. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://nova.com.pl/
Dodano: 2022-01-21
Telefon: +48 61 661 06 20
Miejscowość: Poznań
Adres: Perzycka 83
Kod pocztowy: 60-182
Źródła: https://nova.com.pl/products/otwieraczeZlokalizowane Niedaleko