NFK J. KOPA Sp. J

Gdzie można zamówić używane wózki autonomiczne?Doposażanie magazynu wiąże się nie tylko z zakupem wytrzymałych, łatwych do złożenia regałów czy innych konstrukcji umożliwiających przechowywanie towaru. Konieczne jest też zadbanie o odpowiednią ilość sprzętu do samego transportu. Przydadzą się z pewnością różnego rodzaju pojazdy wielozadaniowe, dzięki którym można bezproblemowo przewieźć towar z punktu A do punktu B, zarówno w pionie, jak i w poziomie, w zależności od potrzeb. Taka inwestycja jest kluczowa, by zachować ciągłość logistyczną na terenie zakładu, bez względu na rodzaj przechowywanej na jego terenie zawartości. 

Automatyzacja magazynu z wykorzystaniem odpowiedniego zaplecza przewozowego to sposób na unowocześnienie działalności i zwiększenie siły przerobowej, w tym również umożliwia przyjęcie większej ilości zleceń, co przekłada się na bezpośredni zysk. Niestety, z uwagi na nieraz znaczną ilość potrzebnych maszyn ich koszt niejednokrotnie przekracza możliwości finansowe danego przedsiębiorstwa. 

Rozwiązaniem może być wynajęcie potrzebnego sprzętu lub też nabycie modeli z drugiej ręki. Obie wspomniane opcje są dostępne w ofercie, jaką przygotowali pracownicy firmy NFK J.KOPA Sp.j. Przedstawiona online propozycja to ich odpowiedź na dostrzegane od lat problemy w zakresie usprawniania logistyki w wielu zakładach, głównie z uwagi na znaczne koszty takiego przedsięwzięcia. Działalność dostawcy to dystrybucja wysokojakościowego sprzętu typu wózki autonomiczne, widłowe, platformy przewozowe oraz inny sprzęt przydatny do pracy na magazynie. Istnieje też możliwość skorzystania z usług serwisowych oraz naprawczych. 

Zarówno ajencja, jak i zakup używanego sprzętu to sposób na doposażenie biznesu w potrzebne maszyny bez konieczności ponoszenia wysokich, przekraczających założony budżet inwestycji finansowych. To też rozwiązanie, które jest dostępne od ręki. Zakupione tanio lub wynajęte wózki mogą wspomóc pracę bez konieczności oczekiwania na nowe, dopiero produkowane modele. Dostawca zapewnia, że dowozi do klienta sprzęt wysokiej klasy, który jest na bieżąco serwisowany, a w przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości usterka jest natychmiastowo wymieniana. Podczas prac naprawczych kadra firmy korzysta tylko z oryginalnych zamienników, dlatego może zagwarantować bezproblemową pracę wózków przez długi czas. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.nfk.com.pl
Dodano: 2022-08-29
Telefon: 42 712 56 10
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070
Źródła: https://www.nfk.com.pl/blog/2021/03/18/autonomiczne-wozki-transportowe-agv


Zlokalizowane Niedaleko