NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pożyczka dla firmy na start - na co zwrócić uwagę - porady ekspertówObecnie wzięcie kredytu w banku jest znacznie trudniejsze niż dekadę temu, przed międzynarodowym kryzysem gospodarczym. Dotyczy to nie tylko osób fizycznych, ale też przedsiębiorstw, banki wymagają licznych zabezpieczeń, które mają je uchronić przed nieterminowymi spłatami ze strony klientów. Na szczęście dostępne są też chwilówki, których otrzymanie wymaga jedynie minimum formalności. 

Fargon Pożyczki to niezwykle praktyczny portal, na którym pożyczkobiorcy spotykają się z pożyczkodawcami. Portal udostępnia swoim klientom ciekawe opcje, niewymagające zbyt wielkiego dochodu. W ich ofercie dostępna jest też pożyczka dla firm bez BIK, idealna zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców. Aby otrzymać zapomogę finansową, nie trzeba martwić się o ewentualne zadłużenia w ZUS czy US, bowiem pożyczkodawców nie interesuje biuro informacji kredytowej. 

Realizacja chwilówek przebiega znacznie szybciej niż proces przyznawania kredytów w bankach. Decyzja o otrzymaniu zapomogi wydawana jest w przeciągu doby, a po upływie maksymalnie 24 godzin od pozytywnej decyzji pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy. Jest to idealna opcja dla osób prowadzących firmę, którym potrzebny jest natychmiastowy zastrzyk gotówki, np. na nowe inwestycje czy zachowanie płynności finansowej spółki. 

Jednak pożyczki dla firm bez BIK nie dotyczą tylko niewielkich kwot, również większe sumy pieniędzy można w ten sposób zdobyć. Na stronie fargonpozyczki.pl dostępni są pożyczkodawcy udzielający zapomogi pod zastaw nieruchomości. Przedsiębiorcy (lub osoby prywatne) będący właścicielami mieszkania czy domu mogą otrzymać znaczny zastrzyk finansowy w bardzo krótkim czasie. 

Z chwilówek można korzystać na dowolny cel, przedsiębiorcy chętnie wykorzystują je na:

  • kampanie marketingowe
  • rozszerzenie usług
  • unowocześnienie sprzętu w firmie
  • przywrócenie płynności finansowej

Nie trzeba zaciskać pasa i rezygnować z marzeń o rozwoju firmy, dzięki zapomodze bez zbędnych formalności, można realizować plany bez konieczności korzystania z usług banku. 
Autor: Artur Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://fargonpozyczki.pl/
Dodano: 2018-11-18
Telefon: 512 165 784
Miejscowość: Poznań
Adres: Wągrowska 6
Kod pocztowy: 61-369
Źródła:Zlokalizowane Niedaleko