MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne

Torebki papierowe eko – gdzie kupić?Papier to jeden z podstawowych materiałów, z którego można wykonać opakowania oraz inne przedmioty do przechowywania żywności i różnych przedmiotów. Surowiec jest ekologiczny, całkowicie biodegradowalny, więc chętnie wybierają go osoby, które troszczą się o środowisko. Jednak warto pamiętać o tym, że nie każdy wyrób z papieru nadaje się do pakowania jedzenia. Gdzie kupić dobrej jakości artykuły tego typu?

Najlepszym miejscem jest sklep internetowy działający pod adresem myhappyocean.pl. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowanym asortymentem, który spełni oczekiwania właścicieli barów, kawiarni, restauracji, piekarni, sklepów spożywczych i innych podobnych lokali.

W ofercie można znaleźć torebki papierowe eko z uchwytem w kolorze brązowym lub białym. Produkt jest dostępny w kilku rozmiarach i gramaturach, więc klient bez problemu dobierze odpowiedni do swoich potrzeb artykuł. Proponowane modele są wykonane z papieru celulozowego, spełniają aktualnie obowiązujące normy prawne i mogą mieć kontakt z żywnością (norma EN 13432, ASTM 6400). Zastosowany materiał jest trwały, odporny na tłuszcz i temperaturę, więc można do niego pakować ciepłe dania, chleb, różne wypieki. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia torby papierowej z logo lub napisem. Na życzenie zleceniodawcy firma wykona nadruk na całej powierzchni produktu lub jego fragmencie. Aby dowiedzieć się więcej na temat usługi, należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa i przesłać grafikę.

Asortyment zawiera również przyjazne środowisku kubki do napojów, pojemniki na sushi, pudełka na burgery i frytki, talerze oraz miski z trzciny cukrowej, tacki, słomki, kieliszki, sztućce, opakowania na lody, torty czy ciasta. Osoby niezdecydowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze artykułów. Skorzystanie z usług tego sklepu internetowego to gwarancja produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://myhappyocean.pl/
Dodano: 2022-10-25
Telefon: + 48 509 295 620
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970
Źródła: https://myhappyocean.pl/pol_m_OPAKOWANIA-EKOLOGICZNE_Torby-papierowe-klockowe-faldowe-torby-PLA_Torby-papierowe-251.htmlZlokalizowane Niedaleko