Mój Kot*PL

Gdzie kupić kota rosyjskiego z rodowodem?Rasa niebieskich kotów rosyjskich od lat niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zwierzęta wyróżnia charakterystyczny kolor futra oraz unikatowa barwa oczu. Rosyjskie koty pochodzące z okolic Archangielska sprawiają wrażenie nieco tajemniczych, jednak są to niezwykle przyjazne i towarzyskie zwierzęta, które nie lubią samotności. W wielu przypadkach właściciele decydują się na zakup od razu dwóch przedstawicieli tej rasy, aby kotki mogły wspólnie spędzać czas. Co ważne, rasa toleruje również inne czworonogi, dlatego posiadanie w domu psa nie stanowi żadnej przeszkody do zakupu niebieskiego kota rosyjskiego.

Oczywiście w większości przypadków przyszłym właścicielom zależy na tym, aby zakupić zwierzę pochodzące z legalnej hodowli. W Polsce już od lat działa licencjonowana hodowla kotów rosyjskich niebieskich z siedzibą w Bełchatowie. Klient ma pewność, że zarezerwowane i później wydane zwierzę to kot rosyjski z rodowodem (nowy właściciel otrzymuje stosowne dokumenty). 

Na stronie mojkot.eu można zapoznać się ze szczegółowym opisem tej wyjątkowej rasy, a także informacjami na temat planowanych miotów. Klienci mogą znaleźć liczne zdjęcia przedstawiające hodowlane kotki i kocury oraz kocięta do wydania. Warto wspomnieć, że przedstawiciele bełchatowskiej hodowli co roku otrzymują wiele nagród i wyróżnień na prestiżowych konkursach czy pokazach. 

Jak dokonać rezerwacji wybranego kotka?

Na stronie oraz firmowym fanpage'u zamieszczane są informacje związane z dostępnością kociąt. Zainteresowani muszą dokonać rezerwacji wybranego kotka poprzez wpłatę stosownego zadatku. Zwierzęta trafiają do nowych właścicieli w 16. tygodniu życia (po zaszczepieniu, odrobaczeniu oraz kastracji lub sterylizacji).


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://mojkot.eu/
Dodano: 2022-07-15
Telefon: -
Miejscowość: Bełchatów
Adres: - -
Kod pocztowy: 97-400
Źródła: https://mojkot.eu/


Zlokalizowane Niedaleko