Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik

Dentysta ze Stalowej Woli - jaki cennik?Osoby umawiające wizytę u stomatologa mają do wyboru gabinety działające prywatnie lub też w ramach współpracy z NFZ. Niektórzy decydują się na państwową opiekę ze względu na niskie koszty leczenia, chociaż należy tutaj podkreślić, że obecnie w wielu tego typu placówkach pacjent i tak będzie musiał zapłacić za dodatkowe usługi, takie jak choćby znieczulenie miejscowe czy białe wypełnienie. Ponadto każdy chyba wie, że w gabinetach działających z NFZ terminy wizyt są  odległe, a standardy opieki dosyć zróżnicowane. Z kolei w przypadku gabinetów prywatnych w zdecydowanej większości przypadków na wizytę u stomatologa można zapisać się z kilkudniowym wyprzedzeniem. Wielu dentystów świadczy także całodobową opiekę i przyjmuje pacjentów z poważnymi schorzeniami w trybie natychmiastowym.

Coraz więcej pacjentów decyduje się jednak na leczenie prywatne ze względu na szybkie terminy oraz komfort w trakcie wykonywanych zabiegów. W prywatnych gabinetach standardem jest, że w cenę każdego zabiegu wliczone jest podanie środka znieczulającego. 

Na stronie internetowej moderndent.pl udostępniono szczegółowy cennik świadczonych usług. Dentysta ze Stalowej Woli proponuje kompleksowy zakres usług, w tym m.in.:

  • wykonanie RTG uzębienia,
  • leczenie profilaktyczne w celu niedopuszczenia do próchnicy (m.in. lakowanie bruzd, leczenie nadwrażliwości, lakierowanie, impregnacja),
  • higienizacja (usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie zębów, fluoryzacja, polerowanie),
  • leczenie zachowawcze (wypełnienie zęba, wstawienie licówki kompozytowej, odbudowa korony zęba),
  • wybielanie zębów metodą nakładkową,
  • leczenie kanałowe z wykorzystaniem nowoczesnego mikroskopu,
  • leczenie chirurgiczne (ekstrakcja zębów),
  • leczenie protetyczne (m.in. wykonanie protezy częściowej lub całościowej, wstawienie koron porcelanowych lub pełnoceramicznych, ściągnięcie korony lub mostu),
  • diagnostyka z zakresu leczenia zaburzeń czynnościowych narządu żucia.

Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz dopasowanie odpowiedniej metody leczenia. Na prowadzonej stronie online został udostępniony specjalny formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego można dokonać szybkiej rezerwacji wizyty u jednego ze specjalistów. Ponadto pacjenci mogą zapoznać się z informacjami na temat doświadczenia oraz kwalifikacji zatrudnianych stomatologów.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://moderndent.pl/
Dodano: 2022-02-28
Telefon: 794903732
Miejscowość: Stalowa wola
Adres: Popiełuszki 2
Kod pocztowy: 37-450
Źródła: https://moderndent.pl/Zlokalizowane Niedaleko