Mobilny Market sp. z.o.o.

Kominy styrobudZadaniem kominów jest odprowadzanie z obiektów zużytego powietrza lub gorących spalin. To absolutna postawa w budynkach, w których znajdują się systemy wentylacyjne, piece oraz kominki. Współcześnie elementy te stanowią integralną część domu lub są tworzone w formie osobnych  i niezależnych od siebie systemów. Urządzenia tego typu można zamówić w przedsiębiorstwie Mobilny Market, czyli firmie sprzedającej wytrzymałe konstrukcje mające wszelkie niezbędne atesty będące potwierdzeniem ich jakości.

W ofercie zaprezentowano między innymi kominy Styrobud o znakomitych parametrach wytrzymałościowych, które sprawdzają się wśród osób wykorzystujących pellet, eko groszek, koks, drewno, miał oraz węgiel. Są one przeznaczone także do paliw ciekłych i gazowych, a to ze względu na obecność otwartej komory spalania. Kominy proponowane w tym przedsiębiorstwie mogą pracować w temperaturze wynoszącej nawet 600 stopni Celsjusza i mieć bezpośredni kontakt z wilgocią oraz silnymi kwasami.

Na popularności zyskują także modele murowane produkowane z cegieł i rur stalowych, nieco rzadziej kamionkowych oraz modele systemowe, uznawane za nowocześniejsze. W tym przypadku producenci dostarczają klientom we wskazane przez nich miejsce prefabrykowane elementy obudowy o niewielkiej wadze i ponadprzeciętnej trwałości. Wszystkie z nich posiadają czapy, obejmy, kratki oraz inne części, dzięki którym możliwe jest ich bezpieczne funkcjonowanie.

Alternatywą dla powyższych rozwiązań są kominy, na których znajdują się cegły klinkierowane wyglądające tak samo estetycznie, jak konstrukcje z cegłami zwykłymi. Profesjonalne urządzenia posiadają idealnie gładką wewnętrzną powłokę, co przekłada się na mniejszy opór w trakcie pracy. Są one niepodatne na działanie szkodliwych związków znajdujących się w spalinach. Klienci mogą wybierać spośród modeli jednowarstwowych oraz wielowarstwowych, na które składają się kominy tworzone ze stali kwasoodpornej. Wszystkie z nich sprawdzają się w domach jednorodzinnych i szeregowych oraz obiektach innych typów.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://mobilnymarket.com.pl/
Dodano: 2021-07-26
Telefon: 12 289-27-60
Miejscowość: Wieliczka
Adres: Jedynaka 3
Kod pocztowy: 32-020
Źródła: https://mobilnymarket.com.pl/materialy-budowlane-2/kominy/styrobud/Zlokalizowane Niedaleko