MetalMix

Składany słupek parkingowy - jaka cena przy zamówieniu hurtowym? Nagminne zastawianie prywatnych miejsc parkingowych przez osoby do tego nieupoważnione to spory problem, dostrzegalny przede wszystkim w miastach. Aby zapewnić mieszkańcom osiedli możliwość bezpiecznego zostawiania samochodów w niewielkiej odległości od ich bloku, warto sięgnąć po specjalne rozwiązanie, jakim jest blokada w postaci ruchomego słupka. Drążek można opuszczać i podnosić, w zależności od potrzeby, otwierając lub zamykając mechanizm za pomocą odpowiedniego klucza. Pozwala to skutecznie chronić prywatną przestrzeń parkingową przed okupowaniem jej przez obcych.

Zakup słupków powinien leżeć w gestii administratorów osiedla, rady spółdzielni lub innych, powołanych organów administracyjno-prawnych, zapewniających obsługę danej przestrzeni mieszkalnej. Z uwagi na ilość dostępnych na danym terenie oraz wymagających zastosowania zabezpieczenia miejsc do parkowania konieczne jest złożenie zamówienia hurtowego. 

Na potrzeby mieszkańców osiedli w zakresie wyposażenia z zakresu małej infrastruktury starają się odpowiadać pracownicy firmy MetalMix Krzysztof Szyper. Proponują szeroki wybór asortymentu niezbędnego do wyznaczania strefowego. W ich ofercie można znaleźć również wykonany z wytrzymałych materiałów słupek parkingowy. Cena za sztukę nie jest wygórowana. Przy zakupie hurtowym istnieje opcja uzyskania rabatu.

Dostawca zaprasza też do zapoznania się z innymi, przedstawionymi na stronie firmy, propozycjami pozwalającymi na efektowne i efektywne zagospodarowanie przestrzenne miejsc publicznych. Lista sprzedażowa obejmuje między innymi bogactwo modeli ławek, które mogą stanowić funkcjonalną ozdobę parków, placów zabaw i ulic. Ładnie prezentują się również w przydomowych ogródkach. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://metalmix.info/
Dodano: 2023-02-17
Telefon: 604 348 429
Miejscowość: Wolsztyn
Adres: Bohaterów Bielnika 23
Kod pocztowy: 64-200
Źródła: https://metalmix.info/Joomla/blokady-parkingowe/51-blokada-slupek-parkingowy-skladany.htmlZlokalizowane Niedaleko