MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Ile kosztuje wstawienie licówek w Gdańsku?Leczenie stomatologiczne może kosztować od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ostateczna cena będzie zależeć oczywiście od stanu uzębienia oraz wybranych czy koniecznych do przeprowadzenia zabiegów. Okazuje się jednak, że w wielu gabinetach możliwe jest skorzystanie z systemu ratalnego (MediRaty). Taką opcję udostępnia pacjentom gdańska klinika Mediss Dental Clinic, która proponuje kompleksowe leczenia uzębienia (od stomatologii profilaktycznej, po leczenie kanałowe, chirurgię stomatologiczną i ortodoncję). 

W gabinecie przyjmuje również protetyk, który specjalizuje się w uzupełnianiu ubytków zębowych (pojedynczych i mnogich). Stomatolog z Gdańska wstawia licówki pełnoceramiczne, które natychmiast (w sposób naturalny) poprawiają wygląd zębów. Poprzez tego typu zabieg można zmienić kształt i odcień zębów, a także wypełnić wszelkie braki. Koszt wstawienia jednej licówki wynosi około 2 tysięcy złotych.

Zapewne dla wielu osób jest to spora suma, szczególnie gdy stan zębów wymaga zastosowania kilku licówek. Na szczęście w gdańskiej klinice możliwe jest skorzystanie z dogodnego systemu ratalnego MediRaty. Na stronie zamieszczono kalkulator rat, dzięki któremu pacjent pozna wysokość miesięcznej raty dla określonej kwoty kredytu. W gabinecie można poddać się również innym (tańszym) zabiegom protetycznym. Mowa choćby o wstawieniu korony kompozytowej. W przypadku innych rozwiązań, takich jak m.in. korony cyrkonowe czy pełnoceramiczne, a także protezy akrylowe i szkieletowe ceny zabiegów również zaczynają się w granicach 1800-2200 złotych. 

Składanie wniosku w systemie MediRaty jest proste i szybkie (decyzja podejmowana jest po 15 minutach), a maksymalna kwota kredytu wynosi 50 tysięcy złotych.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://dentysta-gdansk.com
Dodano: 2022-07-29
Telefon: 888 40 40 20
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Słowackiego 37a
Kod pocztowy: 80-257
Źródła: https://dentysta-gdansk.com/protetyka-licowki-korony-mosty
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lic%C3%B3wka_(stomatologia)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gda%C5%84sk


Zlokalizowane Niedaleko