MBA Sport Sp. z o.o.

Czy sztuczne nawierzchnie są bezpieczne i nadają się na place zabaw?Decydując się na budowę od podstaw lub modernizację już istniejącego placu zabaw, należy zadbać nie tylko o bezpieczne wyposażenie, ale także o odpowiednią nawierzchnię. Często wybieranym do tej pory rozwiązaniem pod huśtawki, bujaki i tory przeszkód dla dzieci był piasek. Niestety, wymagał on częstego uzupełniania z uwagi na rozdmuchiwanie drobinek przez wiatr. Wielu administratorów obiektów bywało też zmuszonych do wynajmu firm zewnętrznych, które przeprowadzały kosztowne chemiczne oczyszczanie wysypanej warstwy, zwłaszcza jeśli terenu nie ogrodzono, a okoliczni mieszkańcy nie respektowali zakazu dotyczącego niewprowadzania zwierząt.

Obecnie dużą popularnością cieszą się nawierzchnie sztuczne. Podobnie jak piasek, służą jako doskonały amortyzator (na przykład w momencie upadku), jednocześnie znacznie łatwiej się po nich biega, skacze czy też porusza się na rowerze lub deskorolce. Na płaskiej, odpowiednio utwardzonej warstwie prościej też manewrować dziecięcym wózkiem, co z pewnością docenią młode mamy. 

Biorąc pod uwagę powyższe, można polecić sztuczne nawierzchnie jako bezpieczne rozwiązanie na place zabaw. Aby mieć pewność, że wybrane wykończenie przetrwa przez długi czas, warto zlecić montaż i serwis sprawdzonej firmie. Atrakcyjną cenowo i jakościowo ofertę przedstawia realizator ogłaszający się na stronie mbasport.pl. Jego kadra może pochwalić się wieloma, wykonanymi zgodnie z zaleceniami klientów zleceniami. Gwarantuje, że wszystkie elementy, z których powstają boiska czy podkłady pod konstrukcje użytkowane przez dzieci, zostały wykonane z certyfikowanych materiałów. Dokumenty  potwierdzające najwyższą jakość komponentów są dostarczane odbiorcy po zakończeniu zamówienia.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://mbasport.pl/
Dodano: 2022-09-25
Telefon: Nadarzyn
Miejscowość: Nadarzyn
Adres: Kwitnąca 10
Kod pocztowy: 05-830
Źródła: https://mbasport.pl/technologia/bezpieczne-nawierzchnie


Zlokalizowane Niedaleko