Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Jaki asortyment oferuje hurtownia budowlana działająca w Bydgoszczy?Budowa domu to bardzo poważne przedsięwzięcie, wymagające zgromadzenia ogromnej ilości rozmaitych materiałów. Współcześni klienci oczekują wsparcia od sklepów budowlanych zarówno w zakresie fachowego doradztwa, szybkiej realizacji zamówień, dostawy towaru transportem sklepu, wysokiej jakości artykułów, jak i wielu innych usług. Poszukują sklepów i hurtowni oferujących bogaty asortyment, pozwalający zakupić wszystkie niezbędne materiały i akcesoria w jednym miejscu.

Takie właśnie usługi świadczy hurtownia budowlana w Bydgoszczy. Należy ona do dużej firmy handlowo-produkcyjnej, mającej 12 pododdziałów w wielu miastach na terenie Polski Północnej i Centralnej. Jest to przedsiębiorstwo, które stara się, aby każdy klient znalazł w jego ofercie absolutnie wszystko, co niezbędne do zbudowania fundamentów, ścian, zamknięcia stanu surowego, jak również do wykończenia i wyposażenia w niezbędne instalacje. Dotyczy to także materiałów na elewacje, termoizolację oraz na zagospodarowanie terenu.

Współpracuje z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami budowlanymi i deweloperami, gwarantując atrakcyjne ceny oraz bogatą różnorodność materiałów, pochodzących od wielu znanych i cenionych producentów. W skład przedsiębiorstwa zrzeszającego hurtownie wchodzi także nowoczesny węzeł betoniarski, obsługujący różne przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych, dlatego zakup betonu o wybranych parametrach nie jest tam żadnym problemem.

Klienci hurtowni Mat-Bud mogą również liczyć na fachowe doradztwo ze strony jej specjalistów z każdej dziedziny budowlanej. Oferta dotyczy także bezpiecznego transportu pojazdami z żurawiami HDS, dzięki czemu towar dociera na plac budowy szybko i z gwarancją sprawnego rozładunku.
Autor: Marta Wysocka
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://matbud-torun.pl/
Dodano: 2022-10-08
Telefon: 56 674-30-20
Miejscowość: Rozgarty
Adres: Leśna 5
Kod pocztowy: 87-134
Źródła: https://matbud-torun.pl/bydgoszcz/Zlokalizowane Niedaleko