Marcin Niemirski Komornik Sądowy

Który komornik sądowy działa na obszarze Bielan w Warszawie?Wierzyciele, którzy uzyskali tytuł wykonawczy egzekucji sądowej, powinni podjąć współpracę z kancelarią komorniczą, działającą na terenie danego rewiru. Wybrany komornik przejmie niezbędne dokumenty i zajmie się sprawą, starając się odzyskać całe zadłużenie. Kancelarie komornicze korzystają z różnego rodzaju systemów, dzięki którym otrzymują niezbędne dane na temat nieruchomości, pojazdów czy środków pieniężnych posiadanych przez dłużnika.

Marcin Niemirski to komornik sądowy działający w Warszawie na Bielanach, Żoliborzu, Woli, Ochocie i Śródmieściu zajmuje się głównie odzyskiwaniem środków pieniężnych. Na stronie zaprezentowano terminy i informacje dotyczące wszystkich zbliżających się licytacji. Wierzyciele mogą pobrać wnioski do wypełnienia, które następnie trzeba złożyć w kancelarii wraz z otrzymanym sądowym tytułem wykonawczym. W razie dodatkowych pytań najlepiej skontaktować się z pracownikami telefonicznie lub korzystając ze specjalnego formularza online. 

Należy podkreślić, iż komornik jest funkcjonariuszem publicznym, a jego działania są regulowane poprzez określone przepisy. Poza odzyskiwaniem zobowiązań finansowych i zajmowaniem rachunków bankowych czy wynagrodzenia, pracownicy kancelarii komorniczych zajmują się także:

  • przeprowadzaniem eksmisji,
  • odbieraniem ruchomości,
  • wprowadzaniem w posiadanie nieruchomości,
  • zabezpieczaniem spadku,
  • wykonaniem spisu inwentarza po osobie zmarłej. 

Dłużnicy w celu uniknięcia dodatkowych kosztów (w tym m.in. odsetek od kwoty zobowiązania) oraz konsekwencji prawnych powinni dobrowolnie współpracować z komornikiem, który dysponuje sądowym tytułem wykonawczym. Pracownik wykonuje bowiem jedynie swoje obowiązki, bez osądzania czy weryfikowania zasadności wyroku sądowego. 
Autor: Artur Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://komornikmn.pl/
Dodano: 2023-11-25
Telefon: 22 41 88 288
Miejscowość: Warszawa
Adres: Działdowska 11
Kod pocztowy: 01-184
Źródła: https://komornikmn.pl/komornik-sadowy-warszawa-bielany/Zlokalizowane Niedaleko