LEGAL SALUTARIS Sp.zo.o

Adwokat w Trójmieście - w jakiej kancelarii przyjmuje?Rozwód wiąże się z silnymi emocjami, które nigdy nie są dobrym doradcą oraz koniecznością dopełnienia licznych formalności. Nie trzeba jednak zajmować się nimi na własną rękę, a to za sprawą kancelarii adwokackich, specjalizujących się w prawie rodzinnym. Ich przedstawiciele współpracują z klientami przygotowującymi się do rozwodów z orzekaniem o winie lub bez, którzy chcą dowiedzieć się, jak wyglądają rozprawy. Ponadto dzięki wsparciu prawników osobiste stawiennictwo nie zawsze jest koniecznością, co doceniają osoby mieszkające w innej miejscowości.

Adwokaci starają się wypracować jak najlepsze rozwiązanie, co niejednokrotnie przekłada się na krótszy czas trwania rozpraw oraz mniejsze koszty sądowe. Udzielają porad stacjonarnie lub online, podczas których odpowiadają na pytania klientów i ustalają strategię działania. Prowadzą też negocjacje i przesłuchują świadków, przykładowo przemocy domowej lub zdrad partnera. Pamiętają o terminowym składaniu pism oraz przesyłaniu apelacji, w razie otrzymania niesatysfakcjonującego wyroku.

W trakcie rozpraw sądy orzekają przede wszystkim o sposobach korzystania ze wspólnej nieruchomości, nie zapominając o potrzebach dzieci. Podczas ich trwania poruszane są tematy związane z władzą rodzicielską oraz wysokością alimentów, wypłacanych przez jednego z rodziców. Sędziowie wskazują także na możliwość zmiany dotychczasowego nazwiska, co skutkuje powrotem do tego, które było noszone przed zawarciem związku małżeńskiego.

Wszystkie osoby zainteresowane pomocą związaną z rozwodami mogą zajrzeć na stronę legalsalutaris.pl. Prowadzi ją adwokat współpracujący z mieszkańcami Trójmiasta, który orientuje się w prawie rodzinnym, związanym także z adopcjami, ustalaniem bądź zaprzeczaniem ojcostwa lub ograniczaniem władzy rodzicielskiej. Na co dzień udziela porad prawnych, sporządza projekty pism i chroni klientów przed różnego rodzaju konsekwencjami prawnymi. Reprezentuje ich przed sądami i organizuje mediacje, czyli dobrowolne spotkania, których celem jest wypracowanie porozumienia.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.legalsalutaris.pl/
Dodano: 2023-01-27
Telefon: 510 21 77 92
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Gen. Józefa Hallera 140
Kod pocztowy: 80-416
Źródła: https://www.legalsalutaris.pl/Zlokalizowane Niedaleko