leasingujesz.pl

Kupno auta poleasingowegoAuta poleasingowe to pojazdy z doskonałym wyposażeniem, które były użytkowane maksymalnie kilka lat. Z tego powodu trafiają często na rynek wtórny i są nabywane przez osoby prywatne. Zakup nowego pojazdu z salonu bywa nieopłacalny, ponieważ szybko traci on na wartości, przez co jego posiadacze bywają stratni podczas późniejszej odsprzedaży. Zainteresowani wybierają nie tylko spośród samochodów osobowych, ale i dostawczych oraz wielu innych. Są to auta rozmaitych marek, dlatego znalezienie tego idealnego jest jedynie kwestią czasu.

Samochody poleasingowe były wykorzystywane głównie przez przedsiębiorców. Po zakończeniu umowy ich tymczasowi właściciele mogą je oddać lub zdecydować się na wykup. Tego typu auta bardzo często mają niskie przebiegi i nie wymagają wymiany zużytych części na nowe, co generuje duże oszczędności. Szacuje się, że są one tańsze nawet o kilkanaście procent w porównaniu do pojazdów udostępnianych na internetowych aukcjach przez prywatne osoby lub komisy. Wszystko to sprawia, że kupno auta poleasingowego jest wysoce opłacalne.

Rozwiązanie to wiąże się z licznymi korzyściami, a jedną z nich jest możliwość zaznajomienia się z historią samochodu. W praktyce oznacza to, że kupujący nie martwi się o usterki techniczne niewidoczne na pierwszy rzut oka, których usuwanie wiązałoby się z niemałymi kosztami. Sprzedaż poleasingowych pojazdów odbywa się na podstawie faktury VAT, a są one wyceniane przez kompetentnych rzeczoznawców. Przedsiębiorstwa leasingowe chętnie oferują auta mające nie więcej niż 5 lat i zapewniają konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem powinny dokładnie przyjrzeć się wybranemu samochodowi lub zlecić skontrolowanie go w zaufanym warsztacie. Dzięki temu będą miały okazję poznać stan silnika oraz pozostałych elementów.

Firmą pomagającą znaleźć idealny pojazd jest Leasingujesz. Przedsiębiorstwo to od 2006 roku udostępnia na swojej stronie ciekawe oferty dla osób rozglądających się za zadbanymi i bezpiecznymi autami w różnych przedziałach cenowych. Zainteresowanie wzbudzają szczególnie samochody z gwarancją. Mają one kompletną dokumentację oraz udokumentowane przebiegi i są polecane nie tylko przedsiębiorcom, ale i osobom prywatnym, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie aut wystawianych w sieci przez prywatnych właścicieli.
Autor: Marta Wysocka
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://leasingujesz.pl/
Dodano: 2021-10-06
Telefon: +48 730 211 811
Miejscowość: Gdynia
Adres: Nasypowa 5
Kod pocztowy: 81-177
Źródła: https://leasingujesz.pl/blog/szczegoly/czy-zakup-samochodu-poleasingowego-rzeczywiscie-sie-oplacaZlokalizowane Niedaleko